Juniori de Iulie - August 2004 * (109)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

ploua in Romania si de ex la mine s-au trezit unii ca vor nu stiu ce tehnologii vechi de un secol si eu stau sa caut preturi pentru dinozauri....cand trecem si noi in secolul 21???

cainele mi-a papat capacul de protectie de la priza de la putz.. deci in ritmul asta o sa raman si fara apa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andries, si daca i cumperi oase de alea de piei tabacite ? Sa aiba ce roade la ele pana i ies pe nas :D La noi alea uriase costa cca 10 lei.


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

nu ma lasa vetul ca vezi tu doamne colagenul din acele oase tabacite ii poate crea alergii si probleme cu pielea si blana oase de vita n-are voie ca-i mic, ne-am dat dreaq' numai boabe royal canin, vita de vie si cabluri mancam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

daca vet ul asa a zis, asa sa faceti
desi sela mea care e sclifosita pamantului n a avut nicio problema in veci de la ele si are si dintii ok


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andries
...ne-am dat dreaq' numai boabe royal canin, vita de vie si cabluri mancam.


Blana frumoasa cu regim de primadona se mentine !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Discutiile voastre imi amintesc de un coleg de al meu de acum. Discutam odata despre faptul ca nu puteam sa dorm de niste probleme de la scoala…la care el a replicat…poftim, aici este numai un job, nu o cariera, cand am plecat afara pe usa scoalii am lasat totul in urma. Asa ca atuci cand pleci, nu lua nimic cu tine.

Monicelu felicitari. Acum sa vezi stres si batai de cap. Se pare ca ai vecini buni. Sa-ti traiasca, si sa te mai ajute din cand in cand la nevoie.

Mama cate garduri pe aici….si cate probleme cu ele.

Ma bucur ca o vad pe Alice pe aici.

Lia sanatate la tine acolo, si mult calm sa poti sa rezolvi toate problemele.

Olivia deci e bine in concediu? Ati primit banii pe ianuarie?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
Pare-se ca va fi o zi cu soare la Bucuresti, cel putin acum cerul e senin , daca mai adaugam si ca e uichend avem destule motive sa ne simtim bine !!
Liliana, te pup si te imbratisez !
Va doresc o zi linistita cu sanatate multa si va poftesc bineinteles la cafeaua matinala !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza! Si eu la cafea, Alice!

Liliana, mare dreptate ai, e ...doar un job...

Andries, noua ne-a ros cainele in primul an 6 braduti :)
Acum sunt in razboi cu motanul care face tot felul de trasnai, deschide dulapuri, scoate de prin ele... Am inlemnit cand am intrat intr-o seara in casa si am vazut tot scos din dulapul de la baie, am crezut ca a intrat cineva peste noi...

Eu mi-am prelungit weekend-ul si luni, vreau sa stau si sa nu fac chiar nimic de ziua mea :)

Va pup, o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata, vorba voastra, bine ca vine weekendul, ca eu azi am oricum o zi de kko...dar macar maine mergem la spectacolul disney de la sala palatului - sper sa nu ma plictisesc de moarte acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
care soare??? aci e o burnita si un frig si mai ales vant.. ca la Constanta. super cah. as fi stat pe cuptor

Andries, cabluri si vita de vie hahaha original meniu!!

Gabi hihihi sper sa nu te plictisesti prea tare la mickey mouse

Robi, uite, in loc de alt bebe mic aveti motanu'.... se distreaza si el!!
cand ziceai ca aveti botezul, saptamana asta?

o zi scurta si usoara va doresc!

Mergi la inceput