FIV cu Dr. Dragos Albu 74

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

daca duci o adeverinta de salariat ai reducere la laporoscopie ,eu anul trecu am avut parca vreo 5 mil reducere la laporoscopie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Da, Marystrumf la tine ma gandeam .
Cate saptamani aveti? E unul singur sau sunt ?

sarcina usoara in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

cumintzica - te au ei in baza de date si iti aplica reducerile. Sigur ai un cod al cardului, pentru cazul in care iti trebuie la farmacie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

multumesc fetelor, doamne ajuta! marystrumf, am incredere in dr white si nu as ezita o clipa daca mi-ar zice sa facem fiv in loc de ia

dellya...mi se pare ciudat rau...eu in oct am facut laparo si doctora de familie mi-a dat trimitere SPECIFICAND medlife pe trimitere si tot la opsnaj (pt ca asa lucreaza doctora mea) + adeverinta de salariat (cum spune si angelika) si eu am avut decontare de vreo 8 mil chiar..mi s-ar parea ciudat sa se fi schimbat ceva atat de repede...
mai insista (o atentie pt doctora de familie poate), e vorba de o suma considerabila totusi! ..despre sunat la medlife si duduile de la receptie, eu una nu am o parere prea buna, dar incerc sa nu pun la suflet, am altele de care sa ma preocup
succes, sper sa reusesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

Ella E acum avem 19 saptamani si am adiica o fetita cu fundita.
Luni ma duc la dr A. sa vedem ce mai face

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Marystrumf ma bucur muuuuuult pentru tine. Sarcina usoara in continuare mami si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

dellya unde ai intrebat la MMF sau la spital ? ca daca ai vorbit la receptie la MMF ... hmmm , mai bine mai suni inca o data si vorbesti la receptie la spital pt ca acolo vei face procedura si vei plati.
si ca tot veni vorba, oare nu se aplica aceeasi regula si la histeroscopie ?!?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Fetelor ,va doresc sa aveti o primavara frumoasa,cu multe burtici si multi bebelusi!
Un buchet de ghiocei pt doamnele albe speciale!!!



Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

marystrumf sarcina usoara in continuare! deci ai ramas la dr a si vei naste cu dansul? (cand mi-ai zis ca tu esti cea care a facut FIV in loc de IA m-am intors in forum sa-mi fac un refresh de memorie, dar ai fost destul de discreta , plus ca navigarea prin forum pt a gasi mesajele unui anume utilizator e si f greaie ...sau poate nu m-am prins eu....).

o primavara minunata, fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

cumintzica multumesc frumos daca ai intrebari iti raspund cu cea mai mare placere, nu o sa nasc cu dansul dar vreau macar pana in luna 8-a sa ma vada dansul.iti doresc si tie o reusita ca a mea.
Pup toate fetele albe si va transmit cate un martisor in aceasta frumoasa zi de primavara.

Mergi la inceput