FIV cu Dr. Dragos Albu 74

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Fete d'albe la multi ani!
O primavara extraordinara, la fel ca sufletul vostru!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

Doamne dragi, o primavara frumoasa, luminoasa, cu zambete si bucurii, dar mai ales cu vesti bune si optimism!
Va citesc in continuare si ma rog pentru voi! Va imbratisez cu drag si sper alaturi de voi!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

O primavara minunata dragele mele!
fetele ''albe''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Fete albe noi, vechi, insarcinate, in plina procedura, visatoare sau cu prunci in brate (ba chiar si cu zburatoare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

Fetelor e primavara! Mai e putin si vin berzele, asa ca.. pregatiti-va! Va doresc cate o vizita din partea doamnei zburatoare tuturor celor ce inca o asteapta si un brat de flori pentru fiecare dintre voi (mamici, burtici sau viitoare burtici)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Fete albe va doresc o primavara frumoasa

Eu am scapat si de histero de control...acum astept cm sa pot incepe fiv 2

Cumintzica te asteptama sa ne spui cum a fost prima injectie .Si ref.la card ,acum nu se mai elibereaza cardul propriu zis si de aceea de cate ori merge-ti la medlife sa nu uitati sa le aduce-ti voi aminte de card ca "fetele de la receptie mai uita" sotul meu a patit-o...

Marystrumf sarcina usoara in continuare

EllaE scumpa mea

Qiao domnitza draga din pacate la histeroscopie nu se aplica nici un fel de reducere si nici cu bilet de trimitere nu este valabil..platim pret intreg..


Pup toate fetele fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

O primavara minunata va doresc

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Buna fetelorstie cineva cat costa fiv la dr Dragos Albu cu ovocite de la donator?trebuie sa fac fiv cu donator si sora mea vrea sa imi doneze ea ovocite!sau daca face fiv cu ovocite donate stiu ca la giulesti se face dar l-as prefera pe domnul dr Albu!daca auziti ceva sau este cineva care stie ceva va rog mult sa imi spuneti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Alinutza cel mai bine intrebi la receptie la MMF. eu banuiesc ca este min cat un fiv clasic, sigur e ceva in plus pt ca ai si tu o parte de monitorizare + pregatire. Ma bucur pt tine ca ai aceasta varianta. Felicitari sorei pt gest. Sa fie cu succes !


Mergi la inceput