FIV cu Dr. Dragos Albu 74

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Liza nastere usoara, si-o fetita sanatoasa si mancacioasa iar mami sa aiba repede laptic s-o faca fericita
Cat despre rabdare ... da :) cred ca ai mare dreptate. Totusi ma bucur ca amandoua va simtiti bine "in pielea ta" - la propriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Multumesc, Ella! Va tin pumnii sa va mearga bine tuturor si sa aud de cat mai multe gravidute pe forumul asta.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Liza si burtica cu fetitza,i-ti doresc sa ai o nastere usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

Liza - nastere usoara pentru cand se hotaraste domnisoara!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Buna fete d'albe!
Iaca vin si eu dupa o saptamana de baby-sitter la mama, care acum este foarte bine Slava Domnului si a medicilor ML!
Liza Doamne ajuta, nastere usoara (parca nu imi vine sa cred ca iti urez asa ceva, parca mai ieri vorbeam despre inceput...) si o fetita pofticioasa!
Va imbratisez pe toate cu drag!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Crystyne, Raluxas, Rlk, va pup. Multumesc de urari, va tin pumnii sa veniti cu vesti bune in lunile ce urmeaza.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

liza da, chiar ca zboara timpul asta, cand nu ai la ce sa il raportezi: saptamani de sarcina, anii copilului, ... Si eu imi aduc aminte cu nostalgie de sotul tau cu posetuta asteptandu-te pe hol sa iesi de la punctie O sa fac galerie de pe margine si acum, trimit motatele la antrenament, sa nu le ia prin surprindere. Sper ca buburuza mica sa mai stea la caldurica macar 2 sapt, poate se face mai cald, iese soarele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Qiao, n-ai uitat de posetuta verde

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

Liza
fetele ''albe''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

P.S.Liza cu beta 45

Mergi la inceput