FIV in Ungaria 172

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Buna fetelor.
ImiMS ,intrebam asa,ca sa fiu sigura,stiind ca merge de multe ori la conferinte,dar m-am linistit acum.
Am primit raspunsul azi de la el si avem prima programare cu el in 9 aprilie la ora 1.Of,abia astept,sper sa fie bine si ca de data aceasta sa-mi fie bune toate rezultatele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nikki,mult succes!

numai mie nu imi raspunde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Velvet,multumesc.
Mai trimite o data,poate nu ai trimis bine. info@ivfpregnancycenter.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nikki,mi-a aratat your messsage has been sent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Velvet,ai trimis mail-ul la adresa care ti-am scris-o ? Daca da,mai asteapta pana maine si daca tot nu primesti raspuns,at mai trimite unul maine. Ma mir pt ca mie mi-a raspuns mereu in aceeasi zi.I-am scris ultimul mail aseara si azi dimineata am avut raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nikki eu l-am trimis duminica.da,la adresa asta.o sa trimit maine din nou daca nu primesc raspuns.sunt asa descurajata,asteptam un raspuns sa mai prind aripi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salutare fetelor !
RXX, IMIMs, toate fetele va multumesc ca va ganditi la mine .

Maine dimineata iau drumul Ungariei, maine merg la spital sa vb cu anestezistul si cu medicul, daca va fi acolo, iar joi dimineata ma pontez la spital pt operatie. Daca toate vor fi in regula sambata ma intorc la Cluj. Mi groaza....frica...dar in adancul sufletului sper ca va fi bine de data asta .Mi se pare ciudat ca ma las in mainile unui om pe care nu l-am vazut in viata mea...dar care tind sa cred ca stie ce face si va faca bine !!!
Sa aveti grija de voi, sa fiti optimiste si sa dea Dzeu sa iasa beta mare celor care au facut deja FIV, sa fie cu folos toate injectiile pe care vi le-ati facut in burtica si sa decurga totul bine pt toate(tratamente si tot ce faceti pt a avea bebei).

Olimp....pusi pe burtica...adica pe Ilinca.

Am fos sambata la Manastirea Prislop si m-am rugat in gandul meu sa fie bine pt toate care luati drumul Ungariei si nu numai !

Va pup si va imbratisez cu drag pe toate !

Poate voi reusi sa scriu si de acolo de pe telefon(daca a fi WI Fi free, dupa ce ma dezmeticesc din anestezie, daca nu, scriu dupa ce revin pe meleagurile noastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Umbrao sa vezi ca o sa fie bine.Nu te mai stresa!Doctorul stie el ce are de facut.Drum bun si te asteptam cat mai repede acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Umbrarito,am intrat sa te incurajez si sa ti urez drum bun, curaj ca o sa fie bine , ai incredere in tine si toate o sa decurga bine,nici nu ai sa stii dupa un cocktail unguresc ce ti s-a intimplat. Ma gandesc ca e profi Doftorasu so Relax si te

si la fetele

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Drum bun Umbra! Sa te intorci sanatoasa si sa ai mare incredere in medic.
Te asteptam cu vesti bune. Te

Mergi la inceput