FIV in Ungaria 172

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

fete dragi...,

Hei...Mona...ce este cu pesimismul asta....lupta asta nu este inca pierduta...de ce nu te bucuri tu de zilele astea...????...eu stiu o fata unguroaica ioana care a racit chiar inainte de transfer si acum are o frumusica de fetita...deci gandeste cat poti de pozitiv...si lasa "povestile" astea din popor...cu picioare in sus, cu stranuturi puternice, etc....

Tuturor o saptamana usoara si sa auzim numai de vesti bune....

PS....velvet, fato....gata email-ul????...haide mai nu mai amana momentul, mai mult de 15 min nu itia ia sa ii scrii si sa atasezi ceva analize...vino cu vestile cela mai bune...



_

FIV1 + FIV2 Szeged-2011_nereusit
FIV3 Budapesta-2012_nereusit
va urma...

PAI 675 4G/5G homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

flory da,gata,l-am trimis aseara.nu am atasat analizele,i-am scris cateva valori la hormoni.si am mentionat mutatiile,HSG ul,menstra.si despre sot.cam atat.acum astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Salut domnitele,

Mona , daca nu te ai oprit din tratam de sustinere ,ia l pana la capat, doar nu ai cheltuit o gramada de bani ca acu sa i lasi pe apa sambetei, si te astept cu un pozitiv!si imi impletsc si picioarele ca sa dea DD un pui de morosan.

Floryma , asta da atitudine

Ona ,multumesc sunt bine acum

o zi buna va doresc!

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Seara buna fetelor.
Vroiam sa va mai intreb daca se poate intampla ca dr pk sa faca o programare si apoi el sa plece la o conferinta undeva si sa nu fie prezent la clinica in ziua programarii.Credeti ca se poate intampla asta ? Sau e mereu prezent la clinica at cand are programari ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna dimineata!

Nikkid...de ce intrebi asta? Eu am fost de 3 ori pana acum la PK si mereu a fost acolo. Stiu ca a doua oara cand am fost l-am intrebat daca nu as putea merge vineri in loc de joi...si mi-a zis ca vineri nu are programari ptr ca pleaca din tara...Ma gandesc ca nu face pe cineva sa mearga pana acolo si apoi el sa nu fie...cel putin eu nu am mai auzit sa fi facut asa ceva cu cineva!

Pooop fetele mele dragi!

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in februarie 2013...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata

eu astept raspunsul.sper sa fi ajuns mailul...

mona

daniela cum te mai simti?

o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Neata!!
In primul rand sunt cu pumnii stransi pt Umbra , in al doilea rand va intreb pe voi veteranelor, dr PK prefera sa faca prima consultatie inainte de ovulatie, nu?Intreb pt ca eu am programare pe 21 , in conditiile in care veneau rusii pe 11 dar surpriza, s-a intamplat sa imi vina mai devreme, adica azi,oare trebuie sa reprogramez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Wow...se pare ca Dr a raspuns inaite voastrapoate fi cineva mai prompt de atat?..concluzia este, pentru cine isi mai pune aceeasi intrebare ca si mine ca atat timp cat cumva inca esti la jumatatea CM este ok:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

mie nu mi-a raspuns dl dr.si am trimis mailul duminica pe la 18

am trimis pe adresa de pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

am trimis de pe adresa mea si am scris"to mister peter kovacs".

Mergi la inceput