FIV in Ungaria 172

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rxx spune:

Velvet, scuze ca raspund asa greu, am fost f ocupata si nu am mai intrat pe forum,
<info@ivfpregnancycenter.com> asta este adresa pe care corespondam.Am scris doar in primul mail la subiec, in atentia dr PK..mai trimite o data si sa fie cu noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

umbra,te asteptam cu vesti bune!

rxx,multumesc l-am retrimis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Ona31 ai PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

buna, buna fetele
maxia, am incercat sa iti raspund la PM, dar mi-a zis ca tu nu accepti PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

asa ca scriu detaliile aici :
spre Szeged este trenul Bucuresti-Budapesta, dar nu ajunge direct la Szeged, este cu schimbare in gara Bekescsaba.
am plecat joi dimineata din Bucuresti cu trenul de 5.45, la Bekescsaba am ajuns la 16.18 si la 16.45 am avut legatura spre Szeged, unde am ajuns cam peste 2 ore.
mai este un tren de seara , pleaca din Bucuresti la 17.40, ajunge la Bekescsaba la 6.12 si la 6.47 pleaca spre Szeged unde ajunge la 8.27.
legatura din Bekescsaba spre Szeged si invers Szeged -Bekescsaba sunt cam din ora in ora, ideea e sa nu pierzi legatura din BEkescsaba spre BUcuresti, (cum era sa patim noi pt ca trenul din Szeged de la 19.21 a avut cam 45 min intarziere)
la intoarcere am plecat din Szeged la 19.21, din Bekescsaba am avut legatura la 21.44 si la bucuresti am ajuns la 12.10.
ca si cost, noi am dat 734lei pe bilete dus-intors, 2 persoane.
la intors am luat la cuseta, 136lei/2persoane ( la cuseta de 6 era cel mai ieftin-15euro, la cuseta de 4-22euro si la cuseta de 2persoane era 45 euro de pat/persoana).
sfatul meu ar fi ca daca mergi cu trenul, la intoarcere sa pleci mai bine mai devreme din Szeged, sa stai ceva timp mai bine in gara la Bekescsaba si sa fii sigura ca prinzi pe cel de Bucuresti.
daca mai sunt nelamuriri, cu draga placere raspund.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

uitasem....
daca poti sa iei bilete cu cel putin 8 zile inainte, ai o reducere considerabila.
relatii poti sa mai obtii si daca suni la CFR si ceri la international.
de ramas peste noapte, am ramas la Gyongy pe care, draguta doamna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

velvet, si eu cand am scris dr-ului PK, am stat putin stresata pt ca dupa cateva ore bune imi venea " failure notice" cum ca serverul lor ar fi fost prea mult timp nefunctional. asa am patit de 2 ori, dar mi-a raspuns, deci cumva a primit mail-urile mele. si acum cand am fost nevoita sa ii scriu sa anulez programarea de pe 5, la fel am patit. sper sa fii primit totusi in timp util mail-ul si sa nu il fii incurcat prea tare
umbra tinem pumnii, sa fie totul bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Ona31 multumesc foarte mult pentru informare!
Nu stiu daca voi merge cu trenul, poate....dar ati dat pe bilete suficient. Nici nu stiam ca sunt atat de mult biletele. Daca trebuie sa vin singura, ma sui in masina si conduc pana acolo....desi eu nu am condus atat de mult. O fac si pe asta!Pe langa injectii in burta..asta e floare la ureche, nu?
Fetelor in probe si nu numai....BAFTA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ona31 spune:

maxia, eu cred ca voi fii nevoita sa plec singurca si nu pot pleca atata amar de drum cu masina ( de la constanta). eu trebuie sa fiu acolo pe 1 martie, daca ne potrivim... poate mergem impreuna, macar impartim singuratatea si oboseala drumului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

Ona,eu l-am retrimis aseara,am scris si in attention doctor PK,mi-a dat tot message sent,dar tot nu am primit raspuns

Mergi la inceput