FIV in Ungaria 172

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

Daniella ce vrei sa zici cu ,,apropo stii songul? ,,
O sa ma gandesc la toate acolo la Manastire...s-apoi cum a vrea DD pt fiecare .

Drept sa-ti zic si io ma distram copios la postarile voastre .
Asa-mi place pe forumul asta ca ma mai distralesc cate un pic cu voi ,

pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Umbrarito, pai cum asa ? intra pe you tube si asta e numele melodiei " Nu ma pot abtine" de la Fara Zahar, ascult-o si pe urma o sa ti da i seama cat sunt de crazy!!!!
Te

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

aaaaaa ok ok
mi-am dat seama ca esti haioasa si dupa postarile scrise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Maine, ziua a 2 a CM, o sa merg la Szeged tot la dr Zadori pt ultimul fiv din viata mea. Sper sa primesc tratamentul si daca vrea DD,la sfarsitul fiv-ului, un copil. Marturisesc ca in urma cu un an am zis ca e tot ultimiul fiv, dar m-am razgandit, atunci totul a decurs asa cum trebuia, nu am fost deloc stresata, am primit acelasi tratament, am avut acelasi nr de ovocite si de embrioni ca atunci cand am ramas insarcinata, in plus am avut un blastocist si un chist rezistent pe ovarul stang.
Mai merge cineva maine?
Umbra bafta la operatie
Adaca normal ca ai dreptul sa intri pe acest forum, chiar te rog, cred ca tu ai fost printre primele fete care ati inceput sa vorbiti deschis despre problemele de infertilitate, si la vremea aceea mi-ati fost exemple si datorita voua am inteles ca nu trebuie sa renunt,
Gyongyi ne vedem maine, abia astept sa te imbratisez
Va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

Miha2004 multa bafta si sa fie cu ochisori !!! Doamne ajuta ! va fi bine Drum bun sa ai !

va pusi pe toate ....care pe unde sunteti ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna fetelor

daniella
da avem un nume Ilinca , ne place mult !

umbra sa vii inapoi sanatoasa si total pregatita ...pt bebe

imi , floryma

asa este parca ieri am renuntat la lupta si iata-ma...nu imi vine sa cred ca am reusit pana acum

nikkid cu prolactina si eu am avut probleme , si mi-a dat tratament timp de o luna , dr mi-a spus ca tot ceva de genul , ca dorinta de a avea un bebe a atat de puternica incat am inceput sa produc laptic , ma dureau sanii si aveam scurgeri laptoase , toate s-au terminat dupa tratament.

la toate




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Olimp , imi super place numele !sanatate si ai grija de burtica !

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Miha multa bafta, asteptam vesti bune
Adela nu te enerva, scrie ce vrei, suntem libere sa spunem ce vrem. Eu pe cine sa sustin???? sunt co-productie Zadori + Crisan .
Fetelor mergeti la Dr în care aveti încredere dar nu uitati ca cea mai mare contributie o are DUMNEZEU.
Bafta la toate fetele .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

buna fetelor intru si eu sa va spun ca din pacate nu a fost sa fie acum desi medicul a sperat pina azi ca doar doar ovarele mele vor da semn de retragere(mia facut zilnic de la puntie eco si perfuzie) ele din contra au mai crescut si am hotarit de comun acord sa nu riscam deoarece aveam mari sanse ca blastocistu sa se fi prins si hiperstimularea sa se fi accentuat si lucrurile sar fi putut complica........... deci maxia ne vedem luna viitoare eu am cei 6 embrioni congelati si desi numi prea pun multe sperante voi incerca..... medicul a zis si azi ca nu-si poate explica si a vorbit si de tine ovarele mele au produs mai mult ca acum 4 ani inexplicabil vreau sa iau doar ce e bun din experienta asta si faptul ca miine imi voi stringe puiutul in brate(mie asa dor de el) ma mai linisteste de cind am venit am tot plins e greu sa fi atit de aproape si totusi.......ONA sper ca ai ajuns cu bine si tu la fel MIHA va pup............am o prietenuca care a facut ieri BHCG ce e cu valoarea asta ZIUA 10...val........12 e de bn sau de rau care e si parerea voastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

candy, lasa ovarele sa se odihneasca / refaca si vii luna viitoare cu forte proaspete dupa blasto. Ei stau cuminti si te asteapta, nu pleaca nicaieri

despre prietena ta, ziua 10 de la ce?
daca e de la punctie, e ok (cu conditia sa nu facut alt pregnyl decit cel de declansare)
daca e de la ET (de ziua 3 sau 5?), nu e chiar asa de bine; ar tb sa refaca la 48h

Mergi la inceput