FIV in Ungaria 172

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

Daniela da,speranta moare ultima.cum te mai simti?

si haideti sa scriem vorba lui IMI informatii folositoare si fiecare luam ce consideram.si mergem unde ne trage inima...avem acelasi scop si aceeasi dorinta arzatoare!

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Velvet...cum faci sa zici mereu ceea ce trebuie...atunci cand trebuie?
Foarte adevarat!!!

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in februarie 2013...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

buna

fain va sta, ce sa zic, dupa ce ca avem problemele cu obtinerea unei sarcini , cred ca ar fi frumoas sa nu va mai tot certati pe forum.
Ce-as vrea sa vi se fi vazut fatza cand ati scris mesajele astea ....parca vad ce incruntate erati. Pe mine chiar m-a distrat sa citesc punctul vostru de vedere, was fun....cum spunea Daniela o tir de happines
Chiar e un forum frumos, mie mi-a placut de cand am inceput sa-l citesc si chiar zilele astea m-am tot aptinut sa nu scriu ca n-am vrut sa supar pe careva!
Sa ne-ajute Dzeu la fiecare cu care medic ne-a ajuta !!!

Sa trecem la ale noastre...miercuri i-au si eu calea Ungariei,am vb acum dimineata iar cu chirurgul,miercuri dimineata am tren, pe la amiaz is acolo,tb sa vb cu anestezistul, iar joi dimineata e operatia si daca totul decurge bine si nu apar neprevazuturi in timpul operatie a zis ca sambata ma lasa acasa.

V-am pupat pe toate !

Grijiti de voi, bafta la injectii, sa fie cu folos!
Fetele ce aveti puiuti acasa...sanatate si sa fie cuminti, ca iubiti cu siguranta sunt la maxim.
Olimp,Cris burtica , aveti grija de voi !
Fetele in focuri ....Doamne ajuta-va !!! recolta buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

UMBRA...sa te intorci perfect sanatoasa,sa poti lua pe urma din nou calea Ungariei...dupa bebelasul tau

( eu nu eram incruntata deloc...si nici nu-mi place sa ma cert...ma inerveaza doar persoanele care intra doar cand e de cearta...in rest stau in umbra si pandesc ca vulturii cearta si haosul ...pfuiii )

---------------------------------------------


FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in februarie 2013...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Imi nu stiu cum fac asa simt...oriunde am merge este alegerea fiecareia.si alegem sperand ca acel dr si Dumnezeu,mana in mana,ne vor ajuta sa avem puiul nostru.restu e cancan

umbra Doamne ajuta miercuri!sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

IMIms asa e si in viata reala...si in cea virtuala, un fel de viata virtuala avem noi aici ,cand e de cearta sau de dat cu pareri...pfuaiii .

eu prefer sa discutam si sa ne dam sfaturi una alteia,fiecare ati trecut prin unul sau mai multe FIV-uri si multe alte probleme si chiar avem nevoie de sfaturi, n-are rost sa tot schimbam atatea pareri despre pretenasii unguri . La care cum ii e norocul !

Maine merg la Manastirea Prislop...o sa ma rog pt noi toate , sa fim sanatoase si sa ne ajute Dzeu anul asta cu bebei frumosi si sanatosi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

velvet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Ziua buna fetelor!
Daniella ai dreptate!
Imi ai PM.
Candy ce ai mai facut? (nu te-am vazut pe mess)ai facut embriotransferul...cati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikkid spune:

Buna fetelor.
Vreau sa va intreb daca voi ati inceput sa luati acid folic sau nu.PK recomanda sau nu ?
Eu am avut prolactina f marita,apoi in ultimele luni a fost in limite normale,de la endocrinologie mi-a spus ca pe baza de stress,ca eram f disperata sa raman insarcinata,acum sper sa ramana in limite normale.
I-am scris mail lui PK ca vrem sa mergem la dansul in aprilie,dar trebuie sa-i retrimit mail-ul luni,ca mi-a raspuns ca acum e plecat si se intoarce abia luni.
Sa aveti o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Umbrarito daca pleci la Prislop te rog sa mi aprinzi si mie o lumanare, dar vezi daca poti la VII nu la ailalti ca DD ma iubeste si ma vrea aici , ha ha ha )) nu ma pot abtine, apropo stii songul?
acuma hai sa trecem la treburi sirioase, deci te duci la operatie ,super, eu din suflet iti doresc sa treci cu bine si peste hop-ul asta si cand & cum poti de repede la FIV.

deci fetisoara mea a fost larg zambitoare si cand am scris mesajele si cand le am citit , ca daca m as fii incruntat la make up-ul meu sorry dar mi ar fii trebuit retusare ,si eu sunt foarte zambareata de felul meu si o persoana foarte happy, ca deh, doar ca sunt stearpa nu am de ce sa fiu incruntata sau nervotizata .Cred ca de aia ma si incearca DD sa vada cat imi mai sta zambetul larg!

Velvetdupa ce ploaia a tras azi dimi aici a venit si soarele e drept dupe colt dar asa e si aici pe forum !!! so I am ready for more to come!Ma simt bine Multumesc , si sunt ready pt etapa de injectii care o sa inceapa in curand .

Maxia

Imi , data aviatoare daca poti highlight in blue sau rosu ca a trebuit sa mi pun my contact lenses sa vad si iooo!

O zi superba va doresc domnitelor mele ce mi mai miroase a weekend & my shopping therapy !

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput