FIV CU OVOCITE DONATE - Cap40

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Speranta, euy am stat la VV Hotel, este f. aproape de centru, de gara si de autogara. Este nou, frumos mobilat, noi am avut si mic dejun indestulator. La clinica am mers cu taxi, am facut circa 10-15 min.

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

neata,ma bucur nespus de mult cand va citesc si va stiu optimiste, pline de sperante si de vise.numai asa reusim.
WISH eu am facut doar odata testul de urina.mi-a dat raspunsul prin telefon(sa mor nu alta... de fericire, normal).si apoi m-a chemat la 6 saptamani la prima eco. acolo s-a incheiat misiunea echipei de medici de la clinica unde am facut fiv-ul.

SPERANTA, DANIELA

MIRACOL pai cum sa nu te sustinem¿! aici suntem, in randul doi, la galerie!!!!Irina trage de tine, ai sa vezi!! ma bucur ca te simti pregatita.pe mine ma intreba dr de fiecare data daca cred ca o sa raman insarcinata.ziceau ca daca eu simt ca da din tot sufletul am parcurs mai mult de jumatate de drum.tratamentul nu e totul.eu am ramas insarcinata la 1 an o luna si 4 zile de cand am pasit prima data la ei in clinica.si de la inceput le-am zis ca o sa am raman insarcinata,numai ca am nevoie de putin ajutor.si ca o sa am o fetita.ei, din cand in cand ma intrebau daca mai cred ce am zis la inceput.si dupa a doua incercare-cu ovulele de la donanta eu voiam sa fac o pauza dar nu m-au lasat.am inceput imediat tratamentul din nou si a venit Irina in viata noastra.

fetelor, mi-am imbracat papusa in rochita pentru prima data!!!! e soare, in sfarsit si mai caldut.ne pregatim sa mergem la dr. ii facem la irina o eco la soldul stang.in principiu nu are nimic, dar cum nu s-a intors(motiv pentru care a venit prin cezariana) sa fim siguri ca e totul ok.

pupici la toate burticile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Biona, e scumpa foc fita. Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Merci Stefana, m-am uitat si eu pe booking. Arata super hotelul.
In weekend fac sedinta cu sotul, sa vedem unde rezrvam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Wish FELICITARIIIIII esti mamica!o sa fiti o familie intregita!poate sunt doi bebelusi la tine in burtica!sa dea Dumnezeu sa fie totul bine pana la capat!te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Wish felicitari!!!!! Sarcina usoara...asteptam valoarea de la beta nr.2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

wish felicitari pentru beta!
daniela ce-mi place cum ti-ai planuit totul. Am sa fiu alaturi de tine, pas cu pas, draga mea
iri pupa minunea din brate
matusico abia astept urmatoarea poza de la avatarul tau, cu burtica.
miracol eu si alte fete ti-am scris din propria experienta, fara pic de rautate, tu faci cum crezi ca e mai bine.
speranta sunt cu pumnii stransi.
lore, stefana, qiao si, normala, salutari tuturor fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefana0909

Speranta, euy am stat la VV Hotel, este f. aproape de centru, de gara si de autogara. Este nou, frumos mobilat, noi am avut si mic dejun indestulator. La clinica am mers cu taxi, am facut circa 10-15 min.

13+

Stefana sa inteleg ca tu ai fost cu avionul,unde ai aterizat la Praga sau Viena?.As vrea sa stiu daca bus-ul de la student agency pleaca chiar de la aeroport,eu ajung la Praga ????

si mie mi s-a parut frumos hotelul,am mai rezervat si la Slavia,dar m-am razgandit dupa ce am citit comentarii si l-am anulat,ramanem cu VV.Ei servesc doar mic dejun,sau se poate manca si pranz sau cina acolo? Aproppo,cam cat costa o masa la resto pt.2 persoane prin oras?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Aristica eu te-am intrebat daca vii cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Fetelor,

va pup si weekend placut! In weekend nu cred ca voi intra pe net, curatenie, mancare, ceva cumparaturi.

Mergi la inceput