FIV CU OVOCITE DONATE - Cap40

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

felicitari Wish ,sarcina usoara.Ai reusit draga mea,crede-ma ca plang de bucurie pentru tine si de emotie pentru mine,ma gandesc ca este posibil sa am si eu curand o veste asa de buna,sunt atat de aproape.Te pup si Doamne ajuta sa aduci pe lume 2 bebelasi sanatosi si frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Speranta eu locuiesc in Canada,am facut transfer din dolari in euro,stiu ei la banca cum sa faca.Am rezervat pana la urma la hotel VV,m-am gandit ca la clinica mergem doar de 2 ori,asa ca prefer sa fiu mai aproape de centru,pe acolo o sa ne tocim pantofii
fetelor am luat si biletele de avion,totul e pregatit ,mai am doar de facut vizita la dr sa-mi verifice uterul si poate reusesc sa fac si histero,si apoi cu voia lui Dumnezeu va prind din urma.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

amaliaro sotul meu se bucura,iti dai seama!!!
Dar cred,poate doar mi se pare,ca ii e frica sa se bucure foarte tare pana nu vede ca totul incepe sa decurga bine.
daniela multumesc din suflet draga mea,iti doresc din tot sufletul sa vii cu o veste la fel de buna si daca te putem ajuta cu orice informatie ai nevoie te rog nu ezita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Wish ma bucur enorm pt tine. te astept in continuare cu vesti bune despre inimioara/e, despre cum creste burtica, despre marea intalnire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor!
Wish,Felicitari!!!ti s-a indepliniti "wish-ul",,.sa dea Dumnezeu sa decurga totul bine si sa ai noua luni de vis pana la intalnirea cu el,ea sau ei:))!!!

Eu sunt bine,ieri la pranz am ajuns acasa!miervuri am facur histero,mi-a facut si biopsie endometriala,analiza e gata peste cateva zile!uterul e frumos,curat,fara polipi si alte minuni,am vazut dvd-ul!
Dr mi-a zis ca din punct de vedere medical sunt pregatita...la fel a zis si dr din Grecia!asa ca stati linistite,nu e vorba de graba sau de concurs aici!ma simt.ok...nu am facut stimulari.hormonale cu materialul meu ca sa am de suferit!
Va multumesc ca va.ingrijiti de soarta mea,insa decizia mea e luata si nu o mai schimb!am facut tot ce a trebuit facut...acum astept cuminte luna aprilie! Fie ca sunteti cu mine sau nu,eu va multumesc!
Rodica_marin te astep draga mea sa ne gravidim impreuna!
Sunt f optimista si mi-am demonstrat mie insami ca mi-am depasit limitele si sunt f puternica!!de data asta va fi cu ochisori!!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Wish, draga mea, acum pozitiva si mergi la eco pe la 6 saptamani. Asteptam 2 inimioare!
Miracol, ce ma bucur ca totul e in regula! Doamne ajuta! Stii ca toate suntem 1000% alaturi de tine si abia asteptam sa dansam din buric pentru tine!
Brigit, cred ca, privind in urma, nu iti vine sa crezi ce an ai avut! Atat de incarcat de emotii, de fericire, de cumpana la un moment dat iar acum e un vis! Te pup cu mult drag si ma bucur de fiecare data sa citesc mesajele tale
Sa aveti o zi mimunata fetelor!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

30+ cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Draga Wish,
Eu am fost mai intai si la beta nr. 2, asa mi-a prescris dr., pe care am facut-o cam la 5 zile diferenta fata de prima; dupa aceea am fost la eco cam la 16 zile de la ET. Perioada aceasta cred ca difera in functie de medic.
Te rog sa nu uiti de analiza de progesteron!
Sandy, iti urez sa ai succes in calatorie, sa vii cu informatii proaspete si ma bucur ca ai decis sa fii pionier pentru toate fetele care nu au acces la multe informatii legate de acest subiect!
Miracol te sustin in ceea ce faci, si eu as fi facut exact ca tine, eu nu am rabdare, nu pot sa astept ceva cand stiu ca sunt capabila sa fiu puternica si ca pot avea incredere in intuitia mea.
Danah, iti tin pumnii, sa ai o calatorie terminata cu beta pozitv!
Pupici la restul de mamici care sunt mai relaxate!

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Waw, Wish! Siper tare. Am deschis forumul acum si am vazut vestea cea mare! Felicitari! Ma bucur enorm!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Daniela,

da, ma gandesc si eu sa fac rezervare la un hotel din centru. Acolo e distractia! O sa fie ca o vacanta, imbinam utilul cu placutul.
Sa ma uit si eu la hotelul VV. E ok la pret, parca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Sunt foarte fericita azi. Dupa o perioada cu vesti proaste(am auzit numai de probleme de sanatate la cunoscuti, etc, am operat un pisic cu care m-am trezit la usa)Wish, mi-a inseninat ziua si mi-a dat speranta.

Mergi la inceput