FIV CU OVOCITE DONATE - Cap40

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Wish, felicitari draga mea!!!
Sa ai o sarcina frumoasa si la termen!!!
Beta se dubleaza la 48h.

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

30+ cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

many bani,ivisor,danah
multumesc din suflet fetelor,sunt asa de fericita !!!!

Ce trebuie sa face eu acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

tusferi

Nu stiu daca sa il repet luni si miercuri sau marti,cand sunt 14 zile de la ET si 13 zile de la ovitrelle si joi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

Wish,draga de tine mii de felicitari!!!!ce zi minunata.sa ai grija de tine mai ales acum,in primele saptamani.iti doresc o sarcina usoara si la termen.esti gravida,ura!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Wish mie mi a zis medicul ca daca beta este pana in 1000 facem la 48 de ore ce este peste 1000 repetam la24 de ore

amalia tsakoniati
19+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=amalia&year=2013&month=7&day=10&babycount=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Wish-stiam eu, am simtit!!!!

Ma bucur pentru tine tare mult, sa fie intr-un ceas bun! Sarcina la termen si bbi sanatosi!

ps: azi se implineste un an de la pipitest pozitiv, am langa mine doua comori, doi copii superbi, o binecuvantare de la Dumnezeu. Va doresc tuturor sa va impliniti visul de a deveni mamici, va imbratisez pe toate fara exceptie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Wish, nu trebuie tu sa face acum nimic in mod deosebit decat sa ramai pozitiva in continuare si sigur te vor sfatui foarte bine fetele care au experienta si pe partea cealalta a baricadei. Iti tin pumnii sa fie totul bine si in continure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa2012 spune:

WISH,ma bucur din suflet pentru tine!!! Mami, sa ai parte de o sarcina usoara si de copiluti sanatosi! Inca o victorie care ne da speranta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

brigit ce surpriza mi-ai facut !!! multumesc frumos de urari!!
Si eu m-am gandit ca suntem apropiate ca si perioade si tare imi doream sa fim si ca si rezultat si iata dorinta s-a implinit .
Sunt pozitiva,ma simt bine si sper din suflet sa decurga totul
cat mai bine.
Cand pot sa merg la eco?Cand se vad inimioarele?
mamica si mamarutele

raisa,bioana multumesc frumos!!!

Doamne fetelor oare pe mine ma felicitati ??? sunt atat de fericita !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Wishchiar pe tine iubita stiu cum este si eu vreo 1 saptamana imi venea sa strig ca traiesc un vis si nimeni sa nu ma trezeasca e un sentiment unic dupa atatea framantari si sacrivici sa vezi ca toate au dat roade nu ne ai zis sotul ce a zis?

amalia tsakoniati
19+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=amalia&year=2013&month=7&day=10&babycount=2

Mergi la inceput