FIV CU OVOCITE DONATE - Cap40

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Daniela, am fost cu avionul pana la Viena. Cei de la Student Agency au statia in fata aeroportului. Autocarul merge la Brno si apoi la Praga. Noi am facut rezervare si plata la Student Agency si pentru dus si pentru intors. Dupa ce am ajuns in prima zi la Brno, cu autocarul de la Viena, ziua urmatoare dupa ce am fost la clinica, am plecat in vacanta de 3 zile cu trenul la Bratislava, dupa care am fost tot cu trenul la Viena pt. 2 zile, ne-am intors pt. ET cu autocarul la Brno cu o seara inainte, iar a doua zi, dupa ET am plecat cu autocarul spre aroportul din Viena. In autocar, la intoarcere,nu a fost aglomerat, iar pe sot l-am expediat pe alte locuri, iar eu am stat intinsa pe toata bancheta. De aceea ne-a convenit f. mult VV Hotel pt. ca era aproape de gara, de autogara si de centru. Nu cred ca servesc pranzul sau cina, deoarece nu au bucatarie de gatit. La restaurantele din centru, am platit circa 15-20 euro pt. 2 persoane, cu cate 2 feluri de mancare si bere.
Dar in apropiere de VV Hotel e un fel de mall, unde mancarea de tip fast-food este f. ieftina, in jur de 10-12 euro pt. 2 persoane.

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fivdonate spune:

capitol nouaici

Mergi la inceput