Clubul "babelor" FIV-oase 72

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetelor va pup si va doresc un weekend fain de tot

xdidi esti tare de tot la mutat! Cum ai reusit performanta asta? Inteleg ca ai avut si ani in care te-ai mutat de 2 ori! lasa ca ai sa vezi ca daca iti propui vine si casuta cu sau fara loto
Noi la 25 ani locuiam intr-o garsoniera de 16mp, la 29 apt de 2 cam, la 34 aveam apt de 3 cam, la 36 casuta si acum casa pe care ne-am dorit-o in cele mai mici detalii(n-am mai pus chiriile din Bucuresti ca n-avea sens-oricum unde am stat prima data in chirie am avut plin de molii; Pusesem pliculete si bilute de naftalina de mirosea la mine mai ceva ca in magazinele vechi de chimicale; Am rezistat acolo 3 luni si m-am mutat fara sa fi putut sa starpesc moliile.

Ari mai bine ca te-ai mutat daca erau probleme si chiar ai avut noroc ca ai gasit cumparator si ai putut rapid sa iti construiesti noua casuta care va fi si casa lui bebe


Pupici tuturor

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
A fost bine la acupunctura, dar m-au cam durut intepaturile pana pe seara...mai ma duc mi-a facut bine, macar am dormit neintoarsa.
Tipa si-a dat seama ca sunt obosita de cum a inceput exainarea. Mi-a placut de ea!

Un weekend frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

many vad ca ti-e dor de un meniu de la mac sau kfc. Da ce-ti veni sa ti cura? Ca-n pozele pe care le-am vazut anul trecut cu tine si Vlad, erai chiar slabuta.
ioana deci si tu ai fost la Polizu? De ce aveam impresia ca ai fost la Municipal?
miky ce sa-ti zic? Sper sa "te reglezi" cat mai repede.
sandy, gaby, alex v-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!

Gaby si eu as vrea sa merg sa fac acupunctura, dar mi-e cam frica . Poate imi fac si eu curaj sa merg ca de cand tot zic mi s-a urat mie....

Va doresc o saptamana usoara si frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Miky, cu cat te gandesti mai mult cu atat eziti mai tare. E prima data cand m-am dus, mai ma duc maine, insa nu mi-e frica deloc. Nu doare, simti ca o mica intepatura, dar trece ff repede. La sfarsit esti fara dureri si foarte relaxata.

Iar e liniste pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

am facut si eu acupunctura pe timpul a 2 tratamente,dar nu m-am mai dus pentru ca nu am avut rezultate mai bune la stimulare si nici la implantare,ma mai costa si o caruta de bani,tipa cu care am facut este foarte cunoscuta aici,este cea cu care a facut si Celine Dion.Intr-adevar m-am simtit mai bine dpdv fizic,mai relaxata,si nu trebuie sa va fie frica de ace,nu dor decat foarte putin

pup babutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

hello !
si eu am facut acupunctura inainte de primul FIV, nu stiu daca a contat sau nu. cer e ca m-am vaitat de durerea de incheietura si nu m-a mai durut 1 an. in toamna trecuta am facut iar 10 sedinte, iar efectul cel mai miraculos a fost in cazul indigestiei. dupa ce imi fusese rau 24 de ore, mi-a "deblocat" stomacul in 10 min si am plecat de acolo ca noua
lumile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Buna dimineata fetelor
velvet ai reusit sa gasesti un dr. bun? eu inca astept rezultatul la dosar.... cica nu au primit raspuns si este depus din noiembrie




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Qiao neata

camcris neata eu am trimis un mail dl dr peter kovacs in ungaria,dar nu am primit inca raspuns.

Mergi la inceput