Clubul "babelor" FIV-oase 72

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Eu va salut cu "Buna ziua" si "sa va fie de bine", ca a trecut pranzul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Salutare fetele ...
Azi este o zi superba .. asa ca profit si-l scot pe urs din barlog .... la suc

Eu sunt in Z 2 ...
Azi am prestat ceva analize hormonale .. + 1 Amh si cateva analize banale...
Nu ma mai intepasem de mult ...
Asa ca acum astept rezultatul ...

Insa eu ma simt ff bine ...
Dupa ultimul fiv esuat .. m-am reglat hormonal ...
Imi vine CM aproape ceas ... la 30 zile .. acum mi-a venit chiar la 28 ...

ASA ca ma pregatesc pt iepuras ....

Adriana bombonicile Antonia si Bianca ... si nasele si ursitoarele ...

toate babutele... si cei 10 negri mititei (care'or fi ei? ... nu stiu ... insa imi place cum suna )

Ari

Miki ... esti ok ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

da, frumoasa zi. eu am iesit putin in pauza sa fac fotosinteza si mi-am cumparat un buchetel de ghiocei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna!!

Vreau si eu ghiocei!! Si soare, ca azi a nins la noi!

Elly, stii cum se zice "pune fetele la un loc si isi sincronizeaza cm-urile" Eu sunt Z1 ... aparent si eu m-am reglat bine...nu credeam ca o sa ajung sa zic asta!!

fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Chiar a fost frumos ieri cu toate ca mi-ar fi placut mai mult sa fiu la Gaby mie imi place mult zapada.
Elly o sa te urmez si eu la intepat dar luna viitoare, ca luna asta menstruatia m-a luat prin surprindere... sunt ok ca sa spun asa .... ma tot gandesc la urmatorul ET.
Qiao si eu vreau ghiocei imi plac asa de mult.... Gugu ce mai face... nici o povestioara despre el?
Voua ce flori va plac cel mai mult? mie de exemplu imi plac foarte mult "lacramioarele" sau Margaritar cum mai sunt denumite.
si o zi cat mai usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

'neata!
E liniste aici la babute, parca e "linistea dinaintea furtunii", nu? dar o furtuna frumoasa cum este cea de vara
Au aparut ghioceii? Ce frumos! Asteptam zambilele si lacramioarele, atunci. si freziile
Miki, uite ti-am raspuns si la intrebare...
Va pup si va doresc numai bine!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:



Eu "mor" dupa zambile ... sunt printre preferatele mele ....

Adriana ... cum e la schimbat scutece .... ?
Cred ca nu ai timp nici sa respiri

Miki - si pe mine m-a luat prin surprindere ... ma asteptam sa vine pe 7.02 ....
Insa am fugit rpd la analize ....

Mai este putinel si vine primavara ... sa speram ca va fi plina de 'ghiocei"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Salutare!!!


Mie imi plac toate florile, in special bulboasele - cele de primavara. Dar preferatele mele sunt clar freziile. Mi se par atat de delicate si atat de placut mirositore!!! Parca ar fi niste balerine micute in miscare (cu tutu in multe culori ), eu asa le vad.


Am plantat la birou branduse, zambile, lalele si narcise si vad ca au inceput sa iasa!!! Sunt happy! Trebuie doar sa fac un gardulet pentru ca multi tampiti calca pe ele, chit ca vad o gramada de bete infipte in pamant...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Buna dragele mele babute
In primul rand va multumesc frumos pt cuvintele frumoase, toate au insemnat cite ceva pt mine si ma rog la Dzeu ca usurel asa sa reusim toate
La noi in primele zile a fost o nebunie totala, eu epuizata si cu o mie de dureri; dar usurel asa am incredere ca ne gasim ritmul si totul va fi perfect. Sper sa imi dea Dzeu putere sa le si cresc frumos acum
Despre fete ce sa va zic, diferite si ca aspect dar si ca temperament, fiecare frumoasa in felul ei; Antonia e brunetica cu niste ochii marii ,cu o fata rotunjoara, cu par zbarlit ca un adevarat rock star ( seamana cu sotul, are si grupa lui de sange si zic eu si temperament), Biana e cea mica, satena , fata mai ovala, un nasuc si o gurita perfecta, la ea cred ca ochisorii vor ramine albastrii. Mie imi par cele mai frumoase, imi este un drag de ele, va jur ca in toata nebunia asta nici nu realizez uneori ca sunt ale mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

adisorule eu le-am vazut in poze si m-am topit Mi-a placut la nebunie freza Antoniei, e trendy Tie iti doresc mult aputere, rabdare si laptic. O sa ai tot timpul sa te convingi ca sunt si vor ramane fetitele tale mult iubite !

Mergi la inceput