Clubul "babelor" FIV-oase 72

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

bine ati venit Bianca si Antonia,felicitari Adi si refacere rapida

multumesc fetelor pt.sustinere,am incredere ca de data asta o sa fie bine

ps:Qiao este don de ovule

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Adriana, felicitari draga mea, o livrare ca la carte, super termen, greutate super ptr.bebeline, ce mai inca o data felicitari. Refacere rapida, acomodare usoara si mult laptic. Astept cu nerabdare sa ne pove mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

ADRIANA felicitari mamico! Sa fie sanatoase si norocoase printesele tale !
Aadina ma bucur sa aud si de tine ca totul decurge ok. sarcina usoara in continuare!
Pup restul babelor. ma bucur ca lumea a mai iesit din barlog !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

xdidi nu te invidiez pt asa de multe mutari (pe mine m-ar lasa nervul) si nici pt gandaci. eu am cumparat anul trecut o fiola pt cineva, poate ca nu ii mai zice la fel, pune totusi o intrebare. daca vrei, o sa fac o abatere de drum pana in cartierul pe care il paraseste Ari sa intreb daca mai au.
daniela in cazul asta chiar ca s-au miscat repede. muuulta baftaaaaa !!!!!
fete cucuiete

le: uite ca am gasit chiar pe langa mine aici www.metalochimice.ro/menaj-uz-casnic/insecticide-otravuri/regent-2ml/" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

didi urata treaba asta cu gandacii. S-ar putea sa vina de la vecini. Sper sa le veniti de hac
ana ma refeream la suprafata utila. Hai ca ma uit pe mail si-ti trimit mai tarziu niste poze
adrianooo&alex am strans bradul, l-am pus in cutie si e gata de depozitat.
bombi am zile in care nu reusesc sa ma apropii de net, dar uite, cum prind putin timp liber, cum intru sa salut. Saluuuut bombi
aadina sper sa fie totul ok la eco.
mikyshor multumesc. Visez la toamna asta cand voi avea si gazonul gata si trandafirii infloriti, cainii liberi prin toata curtea, sotul care zbiara ca ii sapa prin curte...visez frumos, ce sa fac si eu. Te-ai gandit cand faci urmatorul FET?
alex cred c-o sa fiu de pomina daca apar la usa unei lauze cu un big mac
sandy sper sa fie ultima mutare in chirie. Dar, vezi tu, si acum doi-trei ani speram la fel si am fost cam nevoiti sa vindem. Si acum ne gandim ca am avut totusi noroc, ca daca n-aveam oferta, acolo ramaneam.

velvet, many, daniela, amaradia, tonirro, loretta, gabyv, ioana, brigid, nanne, adijo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Uite c-am uitat sa intreb nasicile cum se simt? Catalina, ai reusit sa primesti poza cu Bianca Mihaela? Samira, inca putin si Antonia Gabriela ii manca toata mana doctoritei Sa fiti sanatoase si sa va bucurati de finutele voastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Ari, eu stiu ca poate manca. Cumnata-mii i-am dus gratar, iaurt, oricum erau chestii consistente, ea a nascut noaptea, noi i-am dus a 2-a zi la pranz. Acum, nu stiu exact...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ari eu nu mai sunt lauza de mult, insa poti sa suni la usa cu un MC ca nu se supara nimeni nici macar eu care sunt la cura. Ptr.detalii cu adresa PM te rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Ari, sa stii ca si eu am fugit un pic din Polizu a 3-a zi pana peste drum sa iau un Fish Mac, si dupa aia umblam pe coridoare acolo cu punga de MAc de se uita lumea cash . So, don't worry!
Merci ca m-ai trecut la mamici.
Sa-i spuneti Adrianei sa nu se enerveze pe femeile alea de la Lactarium. De fapt sper sa nu fie nevoita sa mearga acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Ari si eu si sotu visam sa avem casuta noastra, undeva aproape de padure ca de trebuie sa ne caram si cu albinele dupa noi, animalute cat mai multe, o casuta nu prea mare dar nici prea mica, sa fie primitoare mai ales ca noua ne place sa ne vina prietenii acasa.... visam si noi ca nu prea avem ce face dar intr-o zi sper sa se realizeze.
Fet o sa fac prin martie sau aprilie iar daca nu reusesc nici atunci o sa merg in toamna la dr Tayfun, deocamdata sunt in ceata totala pt ca am un chist de 3 cm, menstruatia mi-a venit la 18 zile sper sa ma reglez cumva si totusi nu inteleg menstruatia asta de ce a venit mai devreme.
toate babutele

Mergi la inceput