Fiv Turcia - 2

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

Buna, fetelor,

Ciupirica, e obligatoriu sa ai passportul la tine, doar buletinul nu e valabil si ar fi bine sa depui actele pt. pasaport cat mai repede caci nu se elibereaza mai repede de 14 zile si taxa de urgenta nu mai exista decat la cele electronice care au vabilitate doar 1 an si costa aproximativ la fel.
Bebel, fi optimista caci vei avea numai de castigat, lasa gandurile negre deoparte si ai incredere in reusita,ok?abia te asteptam sa apari cu beta mare mare:)

O zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

eu pt ca m-am horatat luni dupa-amiza sa plec vineri si pasaportul era expirat de ceva vreme l-am facut in regim de urgenta. am depus actele marti si l-am ridicat miercuri parca. nu mai stiu exact valabilitatea, posibil sa fie pt un an, dar ce mai conta ?!?
hai, vreau_bebel capul sus si cu avant ianinte !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Ne-am facut si noi pasapoartele, sunt obligatorii. 275 lei bucata, valabilitate 5 ani, se elibereaza in 14 zile calendaristice.
Azi am avut o zi f grea. Pup dulce fetele!


-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

hello si eu ,

Babuta nanne multumim pentru tot si sa iasa asa cum iti doresti in incercarea asta asiatica.

MBK, Lorelei, Amaradia....multumim burtici si mamici ca impartasiti cu noi fiecare detaliu al reusitei voastre

QiaoBing si Aristica...va citesc si va admir pentru tot, eu va multumesc ca sunteti si aici alaturi de noi

Cristinaddr...maine ai marea intalnire la un consult nu???, daca nu am uitat....asteptam vesti daca doresti sa le impartasesti si cu noi....

Luna lui martie sa aduca impliniri maxime lui Vreau_bebel (drum bun si sa auzim numai vesti bune) si Nelay.........apoi calca pe urme ciupirica ..... vai ce buchet frumos de floricele de primavara o sa avem....

Turqoise & Miky...

Va apasat....si un week-end placut va doresc.....

_

FIV1 + FIV2 Szeged-2011_nereusit
FIV3 Budapesta-2012_nereusit
va urma...

PAI 675 4G/5G homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Doamnelor va pup cu drag! Sper ca sunteti bine cu toate si ca ati inceput weekendul cu dreptul.
Cristina nu stiam ca ai consultatie asa curand. Cu Tayfunelu'? Tre sa ne spui cum a decurs intalnirea
In alta ordine de idei, stresu-i stres (adica eu ) si insist: cam pe la ce ora a zilei tre sa vina "musafirul" ca sa socotim ca ciclul a inceput ziua urmatoare?
Nelay cum stai cu "asteptarea", parca mai te vad si pe tine ca mai ai mai 3-4 zile si pleci in Asia (mama ce misto suna )


-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Asa stiam si eu ca pe 2 are programare la Dr. Tayfun asteptam vesti
Vreau_bebel, eu stiu ca daca vine dupa ora 18 se considera ziua 1 a 2-a zi. Daca am gresit va rog sa ma corectati si eu sunt stresata si am emotiiiiiii
Ti-ai facut bagajele ? Gata , e totul pregatit ? Mai aveti 1 saptamana
Floryma, lasa ca o sa ne urmezi si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Buna fetele,

Asa stiu si eu, de la Dr Albu, daca apare dupa ora 18.00 se considera z2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Nelay, vai de nostru
Ne vaitam pe aici de nu mai putem si cand colo suntem atat de aproape de
Optimismul suna bine si nici nu e pe
Imi plac maimutzeii astia mici si galbeni

Bagajul, offf merge greu cred ca umu trebuie un nou troler din ala de 3-4 persoane, ca la dus om fi noi 2 dar cu inca 2 la purtator... nu incapem in valiza
Dupa cum observati weekendul asta sunt dusa, vreau f f tare

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

scuze...ZIUA 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Da , vai de noi ce emotii am cand ma gandesc !!!! macar sa fie ok de data asta!!
Si eu vreau !!! Si eu vreau

Mergi la inceput