Fiv Turcia - 2

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Vreau_bebel, iti inteleg starea dar acum mai mult ca niciodata trebuie sa fi foarte foarte tare !!! Sa te gandesti numai la lucruri bune si sa fi optimista ca totul o sa fie bine ia uite ce scrie la semnatura ta : anunt beta super pozitiv deci.... No complains please !!
Capul sus ! O sa fie bine ! O sa vezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Felicitari Hatice ! Succes si tie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Asa e, doar ca sunt inevitabile emotiile si teama de esec, mai ales dupa ce ai mai trait nenorocitul asta de moment.
Mai am stresul in plus cu ciclu, sa nu vina mai devreme, noua deja ni s-au aprobat concediile si nu le putem modifica.

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

ma gandesc la voi cu drag .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Aceleasi ganduri bune!
Va doresc ce-mi doresc si mie, o noapte linistita, fara ganduri de niciun fel, somn profund si o zi de maine usoara!

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Buna fetelor.
Eu astept sa merg la niste analize premergatoare FIV la dr. Tayfun.
S-ar putea sa merg in Turcia la sfarsitul lunii februarie.
Am nevoie de pasaport?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Buna dimineatza!
Ciuripica ...da iti trebuie pasaport in Turcia, ar trebui sa il faci daca nu ai.

Fetelor va tin pumnii stransi sa va intoarceti cat mai multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Eu am fost de 2 ori in Turcia, cu pasaport.Nu am vrut sa risc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Nefiind (inca) membru UE, este obligatoriu ca orice cetatean romana sa calatoreasca pe baza pasaport in Turcia!
Nu exista viza pentru cetatii romani, doar se stampileaza de intrare, respectiv de iesire din tara - insa trebuie!

De altfel, eu si in UE calatoresc cu pasaportul... mi piace cosi


Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

Buna, fetelor,

Ciupirica, e obligatoriu sa ai passportul la tine, doar buletinul nu e valabil si ar fi bine sa depui actele pt. pasaport cat mai repede caci nu se elibereaza mai repede de 14 zile si taxa de urgenta nu mai exista decat la cele electronice care au vabilitate doar 1 an si costa aproximativ la fel.
Bebel, fi optimista caci vei avea numai de castigat, lasa gandurile negre deoparte si ai incredere in reusita,ok?abia te asteptam sa apari cu beta mare mare:)

O zi frumoasa

Mergi la inceput