Fiv Turcia - 2

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Gata, am tradus si am transmis mail-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Noapte buna. Azi mi-ati lipsit.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!

Hatice eu am trimis mail in romana prin decembrie lui Liliana, a fost redirectionat catre Ana, a doua zi am primit raspuns ca dr vrea sa ii fac aceeasi lista dar in engleza, asa ca m-am pus pe treaba i-am tradus de capul meu, i l-am trimis si am primit raspun de la dr Tayfun sa ma prezint a doua zi la control cand sunt pregatita pentru FIV (am facut o lista cu toate analizele mele si desfasurarea fiv-ului si Et)
Nanne

Sa aveti o zi cat mai frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Asa am facut si eu miky82, am tradus istoricul medical nu tot setul de analize.
Pentru o programare pe la jumatatea lunii mai, oare cu cat timp inainte sa ii anunt? o luna? sau mai mult?
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Hatice cred ca o luna este ok.
Vreau bebel cand pleci? ai terminat bagajul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Hatice - ti-am spus - o fi fost si ea repezita, ni se intampla tuturor pana la urma... stiu, nu e o scuza.
Pentru data, poti sa ii spui as vrea sa il vad pe Dr, miercurea viitoare la ora x; e acolo? Eu asa ama facut
Miky

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Multumesc nanne! Voi reveni cu rugamintea pt programare, punctual, cu o luna inaite de consult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Doamnelor eu am o stare de spirit mai putin buna decat zilele trecute,de aceea nu am mai postat si cu cat se apropia ziua plecarii parca mai lasha sunt, exact asta e termenul.
Bagajul...il incepusem intr-un moment de incredere maxima, evident am preferat sa revin la starea aceea, si deci...mai astept.
De maine in exact o saptamana voi fi in Asia, macar asta suna bine, vizitez si eu un alt continent.
Hatice nu te dezumfla, important e raspunsul medicului, Semra e doar translator. Programarea poti s-o faci la sfarsitul lunii anterioare lunii procedurii, mie asa mi s-a spus.

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok El 31,5 ani, OATS severa spre azoo.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - nereusit
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

vreau_bebel fi viteaza!!Turcia e o tara frumoasa, cu oameni harnici si saritori si mancare buna.Nu am fost niciodata in Istambul dar mi-am dorit mult! Sunt atatea de vizitat, timpul va trece repede, frumos si cu folos.
Gandeste-te ca pleci in concediu.Un concediu din care va intoarceti 3 sau 4.
Te pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

...am primit deja mail ca mesajul meu a fost transmis catre DR Tayfun.Pentru programare voi reveni in aprilie.

Mergi la inceput