Asp.optimiste>20aniFelicitari medeea76nou(818)!!!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Vali ma bucur ca a fost in regula prima saptamana si ca nu au intrebat nimic. Eu si acum izbucnesc in plans daca trebuie sa spun ca a murit Eva cuiva care nu stie situatia si vrea sa ma intrebe cum e sa fii mamica.
Caresse te inteleg nici eu nu pot discuta cu prietenele, mi-a fost mai usor sa socializez aici pe DC unde fetele stiu ce inseamna pierderea asta teribila.
Fetelor va si weekend placut!



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; Factorul XIII mutatia V34L - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Neata fetelor
Am intrat sa va cer ajutorul daca se poate sunt in z24 si simt intepaturi destul de dese in uter stiti cam ce ar putea fi? nu am alte simptome
Va si va doresc week-end placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

Lumy de obicei de cate zile ai cm?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Vali am cm cam de 27,28 zile si am avut testde ovulatie pozitiv in z13
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

eu zic ca sunt sanse sa fie cu ochisori...cand incerci un test? pe marti-miercuri? tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Buna seara !
Pentru ca maine am ore dis de dimuneata, am intrat ca sa va urez o saptamana cat mai usoara si plina de vestin bune !

Va pe toate !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LumyMony spune:

Neata fetelor
Vali multumesc, intepaturi nu mai simt ,doar durere de burta ca inainte de menstr.In noaptea asta am visat ca mi-au venit uratii si eram distrusa .miercuri ar fi z28
Caresse sa ai o zi usoara la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! Am trecut sa las multi pupici de molipsire aspirantelor mai vechi, care ma cunosc, dar si celor noi, de-abia astept sa va vad la titlu.

35+ cu Tudor
http://lmtf.lilypie.com/JpZKp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Buna fetelor va chem la o de pranz.
O saptamana usoara caresse.

Multumim katy82 sa fie cu II pentru aspirante.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; Factorul XIII mutatia V34L - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubirisca spune:

Buna fetelor, n-am mai scris de ceva timp dar v-am urmarit cu interes, eu declar prima zi a uratilor, ma doare burta, speram ca luna viitoare va fi cu noroc, poate cine stie o vrea sa fie un mic scorpion ca mami.
Nu sunt inca stresata caci e prima luna in care incercam asa ca sunt increzatoare si merg cu Dumnezeu inainte.

Mergi la inceput