Juniori de Iulie - August 2004 * (108)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

seara o apuca si atunci ma pun sa masez picioroangele; are zile de pauza intre dureri, mai zice cateodata in noapte sa o masez, asa in somn, imi tranteste picioarele n gura :D
are 2 ore sport la scoala unde se munceste si mai nou baga si juma de ora fitness de le sar capacele :D si la karate 3 x 1,5 ore; inot acum nu facem pana la vara, ca program intensiv - zilnic de vacanta :D

multu pt link si info


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

eu intrebam daca si voi la romana faceti asa ceva...idei principale si apoi povestit un text.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Maria are dureri de picioare de ani de zile. am carat-o prin N doctori si radiografii diagnosticul a fost dureri de crestere. e lunga si slaba dar problema asta tine de cativa ani.
Eu ii fac masaj cu diverse creme daca e mai puternica durerea bag un ketonal si tot asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

si eu ma gandeam la ceva creme, aveti sfaturi ?
a mea e cat un cal, fibra si muschi si membre lungi.
Kim, la noi la romana s a trecut la dialog din cate am vazut. am sa incerc sa aflu ce mai fac in ora ... desi a mea sigur n are nimic de declarat ...


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

noi am tot facut idei principale. acum vad ca fac compuneri si antonime/sinonime la greu plus propozitii cu diverse sensuri. mai elaborate sa zic asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Kim, Matei nu a trecut inca la povestiri, cred ca doar oral.

Si eu l-am pedepsit, si-a uitat tema acasa, apoi si-a uitat o carte acasa, apoi a impuscat un S la cunoastererea mediului...pentru scris: In pagure cresc Mesteceni, carpet...".
Nu a avut voie sa deschida tableta 4 zile...in consecinta, a murit Pou, cartoful pe care il hranim, distram etc.
Si da-i bocete...
Acum mi-a instalat pou si mie pe telefon si am grija de el la birou, daca m-ati vedea disperata ca nu a mancat pou...

Eu sunt la dieta daneza, ziua 2, asa ca incep sa fiu depresiva, ma scuzati daca absentez sau ma smiorcai in urmatoarele zile....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

daca esti depresiva din ziua a doua de dieta io zic sa o lasi balta, nu e dieta potrivita pt tine:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Merg sa fac capitolu`nou-noutz

Roberta, daca tu tii dieta asta, iti doresc rabdare, nervi tari si tin pumnii sa rezisti


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

aici subiectu` nou - noutz:
capitolul109


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput