Clubul "babelor" FIV-oase 71

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Nanne- dormitorul tau "mic" seamana cu dormitorul meu "alb"...
Plin cu de toate ...

- 2 sifoniere (1 eu si 1 el)
- 2 comode mai mari (1 eu si 1 el)
- 2 bare haine (1 eu si 1 el)
- 1 dulap turn
- 1 masa calcat
- trolere
- cutii si cutiute
.............
o debara in toata regula ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Da, ely cam asa e...
Tot ne intrebam saptamana trecuta, oare unde sa le mutam?! Pentru unele am gasit loc, iar alte le-om arunca, cred.

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Elly am ramas cu gandul la baile tale Ale mele sunt tare plictisitoare, am lasat faianta existenta.... in fine nici talent la decorat nu am
Daniela mereu inceputul de an e mai "uratel" dar sa vezi ce frumos se va termina. Curaj domnita draga, curaj si mereu inainte
Aristico dar nu te plictisesti deloc la inceput de an draga mea. Un an minunat si tie Multumesc de grija ta zilnica
Alex
Qiao,Didi,Velvet,
Noi ne straduim sa mai rezistam citeva zile, as parea ingrata sa incep sa ma vait, sunt fericita ca am reusit sa trecem de 36 de saptamini, a fost greu dar am reusit. Va zic sincer ca sunt momente cand ma simt coplesita doar gandindu-ma la ce ma asteapta, cum ma voi descurca cand voi fi acasa cu doua mogaldete.... Dar gasesc eu o cale, nu? Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

adriana o sa te descurci cu mogaldetele tale de minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Adriana - am eu emotii cand ma gandesc la tine si la bombonici ... daramite tu tu
Dar, va fi bine ... vei fi cea mai fericita mamica ... dar si cea mai stresata.. si obositae .. si nervoasa ... dar tot cea mai fericita ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Daaar, mai putin obosita decat o mamica de tripleti!
Ady, ! Va fi bine, mai citesti la Mamici de gemeni, mai vorbesti cu alte mamici, pediatru, etc...si merge treaba...cica relaxarea si siguranta ajuta mult, ii face sa se simta in siguranta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

am dat progesteronul

fetele, merci frumos pentru ideile de amenajare - chiar voi avea nevoie.
qiao imi place baia ta. una dintre ale mele va fi cu siguranta verde, dar un verde crud, puternic si ma gandesc la un mobilier galben sau portocaliu.
ady sti ca mi-ar conveni sa nasti in jurul datei de 24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Lara ... sunt sigura ca ne citesti si ca ti-e dor de noi ....
Din cand in cand te mai vad online ...
Poate ne vei mai scrie ...
Mie mi-e dor de postarile tale


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Alex te vad curajoasa acum, dar va veni ea si vremea ta si atunci sa vedem stapinirea de sine
Nanne, Elly cam asa arata si al doilea dormitor al nostru; dar vedeti voi cand vor veni bebei batai de cap unde sa bagati toate cele depozitate acolo
Aristica sa stii ca le-au fost comunicate fetitelor mai multe date: eu le-am zis dupa 15 ian, o nasica 17 ian, fratele meu 21 ian iar tu vrei 24..... sa vedem ce parere au si ele acum. Mai am nevoie de citeva zile sa termin cu bagajelul doar . Verde e o culoare superba
Velvet toate vom fi la un mom dat cele mai puternice mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Nasica respectiva e cumva nascuta si ea pe 17 ianuarie?
Daca da, transmite-i ca ne e dor de ea

Mergi la inceput