FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor!
Va multumesc pt sustinere...am nevoie acum mai mult ca ori and!
Am primit rezultatul la beta in ziua 12 de la et valiarea e 2,06!
Am primit sfatul medicului din grevia cat a celui de aici sacontinui tearamentul pana vineri cand se fac 16 zile, sa refacbeta!
Le-am zis ca ma dor sanii de doua zile rau si nu am sangerat deloc!
Ada ca dragele mele merg inainte pana vineri cand refac beta!imi pare rau xa bebicii mei nudau semne de viata asa de repede cum suntem noi obijnuite!
Stiu ca sansele sa mai creasca beta sunt aproape nule,insa nu ma las!vreau sa cred caDumnezeu imi pregateste ceva frumos!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

MIRACOL ne rugam pana vineri sa creasca!!!!!!!!!! stiu ca au loc miracole!!irina e o minune de la dumnezeu,asa c animic nu e imposibil. stii ce imi zicea o prietena cand eu tot faceam tratamente¿ ca nu se poate ca o rugaminte la dumnezeu, pentru un lucru bun, sa ramana fara raspuns.suntem alaturi de tine!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

HAI MIRACOL..........CU VESTI BUNE...
Eu astept beta2 pe la 5.Sper ca e de bine.....
MULTUMESC MULT TUTUROR!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

MIRACOL am scris inainte sa citesc mesajul tau.M-am rugat pentru tine azinoapte ca nu puteam sa dorm si cred ca pana la urma va fi bine....Eu iti sunt alaturi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Miracol iti tin pumnii stransi, stransi pana vineri
Sunt cu tot sufletul alaturi de tinesa dea DD sa fie bine si sa creasca bine beta dar mai ales sa ai o sarcina de 9 luni

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

sandy, multumesc mult, esti o scumpa!
danah, ce faci?tii valoare beta 2 doar pt tine?...hai ca tre sa fie peste 500!!!te pupic si pe tine si pe minunile ce dospesc in burtica!!
bioana, ce face minunea Irina?...asa mi de drafga...m-am topit dupa ea!!
amaliaro, maine ii vezi pe nepoteii mei...sa le transmiti ca tusi din ro ii iubeste si ii pupasa fie cuminti acolo in burtica, sa nu se dea in spectacol ca merge buni Lenu maine sa ii vada!...abia astept sa vii maine cu vesti depsre ei!te pupic
eu ma bag la nanai imendiat...ca mi somn...am avut o zi agitat azi...si vreau sa stau cuminte pana vineri...cine stie poate dospeste vreun prin burtica mea...si nu vreau sa il supar!
va pup si multumesc pt sustinere azi...sper ca rugaciunile noastre sa fii ajuns acolo unde trebuie si vineri sa vin cu vesti bune!
good night!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Buna
Am primit ieri seara rezultatul si este 740mUI/ml.Am citit pe net si scrie ca e posibil sa fie gemeni sau sarcina molara.Am scris la Brno si m-au felicitat si mi-au spus ca riscul de sarcina molara e foarte scazut dar exista.Sambata merg la o ecografie. Stiu ca e cam devreme dar cine stie.....Deocamdata ma dor doar sanii.ALte simptome nu am.Durerile ca la ciclu au disparut.Ma trezesc noaptea si nu pot sa mai adorm.
Miracol stai cumintica si cine stie......Eu am stat numai acasa ...si acum scriu din varful patului...La celelalte fiv-uri nu am stat prea cuminte m-am dus la serviciu,m-am stresat...si------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

buna dimineata,

DANAH felicitari, inca odata!!!!!!! o sa fie bine,trebuie sa crezi asta. pana la final.abia astept sa mergi la eco.asa te linistesti. sa ai mare grija de tine!!!!!!!!!!!!! eu nu am carat mai mult de 2 kg toata sarcina.si sa te odihnesti cat de mult poti. esti o rasfatata acum.eu mi-am facut prima eco la 6 saptamani.irina era doar un punct...

MIRACOL ne rugam, in continuare!! nimic nu e imposibil!! fii optimista!! irina....doarme, bineanteles...e asa de cuminte ca imi vine sa o pup non stop...dimineata, cand isi deschide ochii(asta dupa vreo 30 de minute de intins...se trezeste greu...) si ma vede, ma recunoaste, rade si cu urechile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor!
Danah,stai linistita ca esti graviduta cu gemenasi!!!Felicitari inca o data!!
tusferi a avut primul betta peste o mie si uite ce pereche frumoasa are!!
Asa ca stai relax ca sunt doi bobocei frumosi ce au crescut f bine!!sarcina usoara si la ttermen iti doresc!!

Bioana,mtumesc pt gandul tau bun!pupici la amandoua!!
Eu sunt cuminte,nu dac mai nimic toata ziua!vom vedea ce va fi vineri!ma dor sanii de trei zile mai ales dimineata si seara abia mapot atinge de ei sa
a imbrac sau dezbrac!
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

MIRACOL, o imbraci!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput