FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Miracol, iti tin pumnii!!!


Danah, felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Miracol,stai cumintica,poate cine stie
Danah,felicitari esti graviduta cu acte in regula,sarcina usoara

fetele mie mi-au trimis deja un mail in care imi dau data punctiei 2 mai ,sincer nu ma gandeam sa fie asa repede.Ma asteptam sa imi ceara mai multe detalii,analize,sau asta o sa fie dupa ce confirm data?La fel a fost si la voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Daniela,la Reprofit nu-ti cere decat o ecografie recenta,analizele de hiv,hep.B,hep.C si VDRL.Eu in schimb aveam un dosar complet de la fivurile anterioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Daniela ei asteapta sa confirmi data si daca e ok pt tine trebuie sa-le confirmi ....dupa care iti vor trimite protocolul in mare parte dar detaliat il primesti cu scurt timp inainte cu circa o luna cind deja au ajuns la ei avansul de 1000€.Asta e ceea ce stiu,legat de analize ei nu iti recomanda prea multe,tu daca ai facute trebuie sa le trimiti lor.Cred ca si tu ai facut destule analize pt fiv din trecut sunt bune daca ai poti sa le trimiti.
O seara frumoasa si mult noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

deci nu mai cere si hormonalele,pentru ca ale mele expira in martie ,cred.Toate acestea ti le-au cerut dupa ce ai confirmat data?

scuze,dar incerc sa vad daca ma incadrez in timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

merci Looana
sper sa nu va suparati pe mine,dar am mari emotii si trebuie sa ma organizez foarte bine,cu drumul si toate cele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

danah felicitari si sarcina usoara!
miracol ; te asteptam cu urmatorul beta
daniela nu mai ai nevoie de hormonale; ma bucur ca ai prins asa repede programare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

looana este adorabil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Looana,bebelinul tau e ADORABIL!!cum povesteste el ca un batranel,cum stie el ca e filmat si i se asculta povestile!!Doamne Doamne e o minune de copil!!
Daniela,sa fie cu noroc in luna mai!!!
Smaick,va pupic!
Bioana,ce o imbrac?eu ma refeream ca ma dor sanii si cand ma imbrac sau dezbrac seara imi e greu!!vz pupic pe amandoua!!
Anaasta,multumesc
Amaliaro,hai draga lauda-te cu fratiorii mei!esti mandra ca i-ai vazut azi!!!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fivdonate spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput