FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Daniela ma bucur tare mult ptr.ca incet, incet, ti-ai revenit, ca strangi info. Te pup draga mea si multa bafta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Many la avatarul ei darnici ru nu l am vazut pe picinu se vede
esti bine venita mereu la noi

amalia tsakoniati
16+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Many esti welcome oricand

Daniela imi plac mult ghioceii tai; abia astept primavara

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

danah bravo,bravo,bravooooo
esti mamicuta cu acte in regula,ma bucur nespus si sunt cu pumnii stransi alaturi de tine !!!
Insa eu zic sa nu-ti faci nici o problema,maine beta se va dubla frumos si tu o sa ai 2 gemenasi de toata frumusetea !!!
Doamne Ajuta !!!
miracol multi pupici si pumni stransi.
Doamne Ajuta !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Danah, felicitari viitoare mamica!
Miracol sunt cu gandul la tine, sigur maine soseste un rezultat pozitiv!
Sandy, felicitari pentru noul subiect deschis! Ma bucur sa vad ca ce nu te doboara te face mai puternic si te admir ca nu ai renuntat la lupta. Eu cred ca pana la urma Dumnezeu are ceva pregatit pentru fiecare!
Wish, te pupacesc!

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor!
Danah,FELICITARIIIIIIIIIII‘!!!!!!!!!!esti prima mamicuta pe anu asta!e un beta frumos de gemenasi!!doamne ajuta maine sa ai o valoare mare‘!!ma bucur enorm pt tone!!nici nu se putea alt rezultat‘!!
Si eu merg maine!am emotii dar sunt optimista!de doua zile ma dor sanii de numa numa!!
Va multumesc tuturor ca va ganditi la mine si va doresc tuturor numai bine si multi bebici!!
Va pup si maine sper sa fiu prezenta cu un rezultat pozitiv!!!
Va pupiv pe toate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

felicitari Danah,sarcina usoara
o asteptam si pe Miracol cu vestea mare de gemenasi
Sandy iti trimit un buchetel de ghiocei si sa stii ca si eu astept primavara,m-am saturat de frig si de zapada dar se pare ca mai am mult de asteptat .Felicitari pt.decizia de a merge cu mama surogat,e greu,imi dau seama cata ``munca`` pe capul tau,dar cred ca pana la urma DD ne rasplateste si toate o sa avem un sufletel mic,no matter what...In acelasi timp trebuie sa le dai o sansa si omuletilor de zapada,da?
Many merci mult,imi doresc sa mearga toate bine,sa ajung la cehi sau la greci(am cerut si acolo info) si sa fiu si eu mamica,macar un copil,nu cer mai mult ca nu vreau sa-l supar pe DD.
Noi2 esti tare draguta,multumesc.Eu credeam ca o sa am zbor direct Mtl-Praga,sau Viena,Atena(de ex.cand am fost o data in Rom am facut escala in Praga),mi se parea foarte simplu un zbor de 7 ore,dar nu,nu exista zboruri directe,o sa fie un zbor lung si obositor ,vedem noi ce alegem important e sa ajung acolo

o seara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Dannahfelicitari ,doamne ajuta ,sa ai sarcina usoara cu bb sanatosi.
Super,anul trecut pe vremea aceasta era Apalina care a deschis anul cu dreptul,acuma tu,Doamne ajuta sa fie cu noroc sa tragi toate fetele dupa tine.
Miracol doamne ajuta sa vii si tu azi cu un beta mare si frumos ca matusica noastra
Daniela te urmaresc din umbra si sincer apreciez puterea si eforturile ta ,sunt sigura ca vei deveni ,egal ce clinica vei alege,Doamne ajuta sa fie anul tau acesta ,eu cred ca vei fi mamica de gemenasi.
Matusico,ai vazut piciulica meu ce ride si gingureste,daca nu-l pun cu fatza la tv face un scandal de nu e adevarat.Cind ma uit la el inca nu are decit 2 luni jumate cum il asez la tv inapoi ,ride,gingureste asa de tare ca numai el se aude in casa.Sotul meu zice ca gingureste asa pt ca noi am vorbit mult cu el din prima zi si atunci la ajutat mult.E un dulce ,eu ai zic maimutzica mea ca toata ziua e agatzat de mine ca o maimutza
Fetelor eu am dureri de oase,nu stiu o fi din cauza lui Clexane,sunt inchilozata de spate dimineata,ma doare toate incheiturile ,oasele la degete la maini,abia desfac sticlutza de lapte,nu stiu nu am nici putere si durerea aceasta nu stiu de la ce se trage.Astept sa vin din concediu si merg la Dr.,abia astept acest concediu dar cred ca voi numara zilele sa vin acasa la maimutzica mea
Va doresc o saptamina frumoasa la toate si numai cu vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Danah felicitari mamico!!
Miracol tu esti urmatoarea pe lista gravidutelor.

Eu va citesc din umbra...se pare ca problemele nu ma ocolesc nici anul asta, nu stiu cand voi ajunge si eu la cehi, deocamdata facem vizite la cardiologi (tatal meu a facut infarct chiar de craciun, va dati seama ce sarbatori am avut...), insa speram ca bunul Dumnezeu ne va ajuta si in viitor sa trecem cu bine peste orice problema. Sper ca nu v-am deranjat cu starea mea care nu este nici pe departe pozitiva...dar sa stiti ca sunt alaturi de voi si va doresc tot binele din lume!!!
Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

DANAH FELICITARI MAMICO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MA BUCUR TARE MULT PENTRU TINE. iti doresc sa ai parte de o sarcina la fel de usoara ca si a mea.

MIRACOL hai cu vestea buna!! irina tine pumnii stransi, iti aduci aminte?te asteptam...cu mare drag...

Mergi la inceput