FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Si eu o las tot pe LUNI. Maine sunt abia ziua 6 de la ET.Sanii ma dor in continuare undeva pe lateral dar si la apasat,aseara m-au apucat niste dureri de spate si de burta asemanatoare ciclului,m-am trezit noaptea sa merg la toaleta si apoi am adormit mai greu.Astazi nu m-a durut nimic,parca acum incepe sa ma ia iar dar mai usor.MULTUMESC pt gandurile bune....mai avem putin Miracol....sper sa fie POZITIV beta pentru amandoua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Bioana c drag pe tine si mandretea de fetita!

Danah si Miracol OK atunci va asteptam luni cu beta MARE! si puiuti la purtatoare!

Amalia mersi ca o sa vb cu Dr. tau. Pupici. Ce-ti fac azi puiutii?

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna si la toata gasca
Sandy o fac cu drag daca as putea si as avea putere v as ajuta pe toate

amalia tsakoniati
16+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Miracol si Danah sa veniti cu vesti bune si bete babane de la Athena aveti multi 6 pumni mari stransi +4 pumnisori jucausi stransi stransi ca doar tu Miracol i ai vazut live

amalia tsakoniati
16+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

am inteles eu bine, va face testul de sange la zile de la transferul de de embrioniż mie mi l-au facut la 14 zile. primele 2 zile am stat in pat cu picioarele ridicate,apoi pana la 7 zile in casa.
sa fie cu noroc! doar v-am spus ca irina sta mai tot timpul cu pumnii stransi, nuż

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Bioana iti pot spune de miracol ea face la 12 zile dupa ET

Cu atatia pumnisori stransi sigur aflam vesti bune

amalia tsakoniati
16+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

merci dragelor,
Sandy tu une ai aterizat,si de acolo ai luat tren,autobus? Am vazut ca sunt mai multe variante....Cred ca o sa incep sa citesc din urma sa nu va mai zapacesc cu intrebarile mele.
inca una si ma duc ,cam dupa cat timp v-au raspuns prima data?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Amalia te pup si pe tine si pumnisorii din burtica
fetelor va tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Am intrat doar ca sa ii transmit Danielei ca o . Sa fie intr-un ceas bun decizia ta.


Bafta multa fetelor care urmeaza sa se testeze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Neata fetelor!
Cu atatia pumni stransi nu are cum sa iasa rau!!
Danah,f bine faci ca poti sa ai rabdare pana luni!!sunt convinsa ca vii cu vesti.f bune!
Eu sunt la fel,nici o schimbare...
Va pup

Mergi la inceput