FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

buna seara fetelor,
am tot citit pe aici,dar nu am bagat chiar totul la cap,va rog frumos sa-mi raspundeti si mie la cateva intrebari:majoritatea dintre voi am vazut ca au fost la Reprofit,cat timp trebuie sa stai acolo,ajunge o saptamana? Pretul este de 4500 si cam cat ati cheltuit voi acolo,cazare,transport,mancare,etc??
incerc sa-mi fac si eu un plan sper sa-mi raspundeti


BAFTA FETELOR CARE ASTEAPTA BETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

daniela74 ma bucur ca te gandesti la Cehia si Grecia, in Canada am vazut ca este nebunie cu gasirea donatoarei. Pe mine m-a costat toata distractia 6000E cu tot tot: clinica, transport, cazare, plimbare etc. Am plecat din Romania duminica si m-am intors duminica viitoare, am avut punctia luni si transferul sambata. Daca te mai pot ajuta cu ceva sunt pe aici
danah, miracol HAI CU BETA MARE!!!!
o zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

smaik ce matinala esti,deci sa inteleg ca 4500 costa trat.si 1500 a-ti cheltuit acolo intr-o saptamana,sau e si drumul din Rom? O saptamana e super,m-as incadra la program.Am trimis deja mail-ul de info si am gasit deja si nume pt.copii-sotul de fapt:Lolek si Bolek ,daca sunt baieti,bine astia erau polonezi,dar tot pe acolo e. Merci mult si sarcina usoara in continuare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela74

smaik ce matinala esti,deci sa inteleg ca 4500 costa trat.si 1500 a-ti cheltuit acolo intr-o saptamana,sau e si drumul din Rom? O saptamana e super,m-as incadra la program.Am trimis deja mail-ul de info si am gasit deja si nume pt.copii-sotul de fapt:Lolek si Bolek ,daca sunt baieti,bine astia erau polonezi,dar tot pe acolo e. Merci mult si sarcina usoara in continuare


still believe in miracles,
so please God help me



da, 1500 cu drum cu tot (auto-moto) si 3 zile prin Praga. am vanat oferte de cazare dar am fost multumita.
pai daca sunt baiat si fata le pui Arabella si Rumburak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

neata,va pupa Irina e toate. acum doarme, sa o pupe mama pe ea, ca e asa de cuminte..

in Canada trebuie sa iti gasesti tu donatoarea?credeam ca numai in tara e asa...
maine e vineri. o sa inceapa sa curga vestile bune...le asteptam cu drag,mamicilor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna dragelor!
Bioana,sa o pupi tare tare pe micuta Irina din partea mea!e o scumpete si f cuminte din cate se vede!!sa cresteti mari si frumoase!!
Danah,cum esti?faci beta maine?sunt convinsa ca vii cu vestea mult asteptata!!!eu ma duc luni...mai astept ...inca mai am rabdare...ce va fi va fi...ma las in mana lui Dumnezeu!!
Ma simt bine,acum am.ajuns acasa si ma intind in pat ...ma cam doare burta si spatele jos de tot!sunt obosita dar nu vreau sa dorm ca noaptea fac planton:))
Va pup pe toate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

DANAH tinem pumnii maine!!!!mai ales irina.

MIRACOL acum am pupacit-o....te-ar pupa si ea daca ar putea.e cumintica fos, asa e.ne rugam sa iasa totul bine si luni sa ne dai vestea cea buna.asa o sa fie, o sa vezi. eu am avut dureri mari de burta,de credeam ca imi vine ciclul...si nu a venit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Salut fetele veselute,

Daniela felicitari pt decizie
Si noi cam tot pe la 6000-6200Ene-am incadrat ca si Smaick (aici intrand si procedura, si cazare/masa si avion; am stat 6 zile ca noi am plecat in ziua ET)

Rodica iti doresc sa iti regasesti linistea, speranta va sa o poti lua de la capat

Fetelor eu nu mai vreau iarna M-am saturat de frig si zapada; vreau primavara si soare

Va pup pe toate





Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

SANDY si noi asteptam cu drag sa ne dai o veste buna cat mai curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Si eu o las tot pe LUNI. Maine sunt abia ziua 6 de la ET.Sanii ma dor in continuare undeva pe lateral dar si la apasat,aseara m-au apucat niste dureri de spate si de burta asemanatoare ciclului,m-am trezit noaptea sa merg la toaleta si apoi am adormit mai greu.Astazi nu m-a durut nimic,parca acum incepe sa ma ia iar dar mai usor.MULTUMESC pt gandurile bune....mai avem putin Miracol....sper sa fie POZITIV beta pentru amandoua.

Mergi la inceput