Fluturasi minunati 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza si de la mine. N-am apucat sa intru de dimineatza ca am avut de lucru peste poate.

Strumph Ilinca are 13 kg la pielea goala , inaltime habar n-am si haine marimea 92. Pe tine nu te doare de la bicicleta?Eu ieri nu m-am mai putut urca pe ea de durere. Am jucat tenis pe wii cu niste pensionari si aia m-au batut.

Ally felicitari pentru Edu.Mie mi se pare ca de mic a avut alura de fotbalist, i se potriveste jocul cu mingea.

Ivy sper sa fie bine de acum incolo.

Kmy de ce sa fii deprimata, fiecare copil e cu ritmul lui. Ai sa vezi cum va veni o perioada can va evolua cu repeziciune.

Ilinca se cere la WC dar nu intotdeauna face, nici eu nu ma stresez. Prea multe, haine, prea mult pana despachetezi plus ca trebuie sa fii pe faza. La primavarra.

Pe picasa nu mai puneti poze. Faceti ce faceti si ma fortati sa-mi bag FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

neatza!
miki, ce pofta mi-ai facut de covrigi, mi-am alintat dorul cu o magura... ce tare Andra ta cu facutul din picioare
ally, pup!
yasmy succes!
roxy, maria mai mananca portocala, zmeura vara, mandarina si rar o para...dar tb sa tragi de ea...
kmy, ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

somleac, pe mine ma doare noada de la bicla , dar eu am avut ultima vertebra fisurata
Strumph, poate iti da sa faci niste analize de sange pana schimbi ac


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

salutare si de la noi

eu acu am reusit sa ajung la laptop dupa ce am vb cu strumph
sotul a fost tartor
dar ma bucur ca ne putem suna si vedea pe FB
si sophia e minunata si cuminte
de nu i-am auzit gurita cat am vb noi
pe cand petra comenta intr-una
ahahahaha
ma bucur mult strumph ca mi-ai rasp si poate ne mai auzim
pup youuuuuuuuuuuuuuu

ce imi place e ca la noi se scrie fetelor
la odisee antoniei abia daca mai posteaza cate cineva cate ceva
f putin
va pupppppppp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

kmy si eu imi faceam griji itr-un timp ca e pre slab...are doar 11 kg si 90 cm. sora mea mi-a zis o vb si are dreptate: atata timp cat copilu se joaca, mananca si face kk nu ai de ce sa iti faci griji. fiecare evoluiaza in ritmul lui. al meu mananca oata ziua dr nu se igrasa de la un an suntem cu 11 kg.deci asta nu e un motiv e depresie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

va fetelor.... sper ca de acuma sa fiu mai activa aici ca pe fb nu mai am acces.sper sa ma reprimiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

salutare si de la noi

eu acu am reusit sa ajung la laptop dupa ce am vb cu strumph
sotul a fost tartor
dar ma bucur ca ne putem suna si vedea pe FB
si sophia e minunata si cuminte
de nu i-am auzit gurita cat am vb noi
pe cand petra comenta intr-una
ahahahaha
ma bucur mult strumph ca mi-ai rasp si poate ne mai auzim
pup youuuuuuuuuuuuuuu

ce imi place e ca la noi se scrie fetelor
la odisee antoniei abia daca mai posteaza cate cineva cate ceva
f putin
va pupppppppp

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



am mai zis-o si o repet de cate ori am ocazia... noi am ajuns la stadiul de prietene....si oricum sunt niste persoane speciale cu toatele..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_b spune:

Buna fetelor! am promis sa fiu mai activa si asa va fi. si daca nu scriu totdeauna va citesc nonstop. asa ca e timpul sa ne cunoastem mai bine.
tocmai ce am mancat n covrig ca mi-ati facut pofta!
piciul meu doarme asa ca pot sta la povesti cu voi. david, al meu are 85 de cm si 13,5 kg. la picior poarta 24 dar i-am luat niste ghetute si 25 sa le poata purta pana la primavara.
la olita nu face deloc, la wc nici atat, urla de parca ar fi pe scaunul electric nu am ce sa ii fac. deocamdata am renuntat la idee. mai incerc mai incolo.
daca vreti sa ma treceti si pe mine la voi pe fb eu sunt Ramona Boldea. mi-ar place mult sa va vad si sa va cunosc mai bine.
va pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_b spune:

am schimbat imaginea sa il vedeti si pe nazdravanul meu
sa va mai spun ce a facut: zilelel trecute a vrut sa se spele pe dinti cu peria de wc. acum ma amuz dar nu va spun ce am simtit atunci. m-au apucat nervii, desi mi-a trecut repede ca am inceput sa ma distrez de cate poate inventa.
la capitolul vorbit nu stam prea bine, cateva cuvinte, in rest cred ca e geva congoleza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

pentru mamicile care mai vand mai cumpara una alta si nu le deranjeaza sa cumpere uneori si second hand, vroiam sa zic ca eu mai cumpar si mai vand pe un grup pe facebook. cred ca imi scot moderatorii linkul daca il postez. asa ca daca sunteti interesate, PM pentru link sau daca va am deja pe FB intrebati-ma acolo, etc.
eu am vandut masinuta, un telefon, tricicleta si niste hainute. de cumparat tocmai am cumparat niste ghetute noi dar cu mic defect (zgarietura) nr 22 pt 10 lei si un pulover cu 15 lei. sunt de toate felurile, e de scotocit, deh, dar eu zic ca se gasesc si chestii utile.
singura chestie e ca au un regulament stufos rau, ca sa poata mentine cat de cat ordine si sa fie echitabila promovarea. Cred.

noi suntem cam amarati, de cand am inceput cresa o tinem in muci si tuse, incepe sa mi se cam ia de imunizarea asta. daca ar fi bolnav o data pe luna as zice, dar asa, daca in fiecare saptamana ia ba nurofen pt febra ba aia ba ailalta , sirop, etc...

ca sa fiu si eu in ton, alex poarta cam 22 la picior.

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput