Fluturasi minunati 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Sunt cu vopseaua in par!!!!!!

Ramo, kmy bine ati revenit!!

Ina vreau linkul!! eu vreau sa ma scap de scaunul de masa si de patut dar astea aici in apropiere ca sunt grele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_b spune:

yasmi sa vedem culoarea!
ina sa stii ca mie mi-a zis dr ca dupa ce vom incepe gradinita (desi nu il dau pana anul viitor) o sa faca raceala dupa raceala pana isi formeaza imunitatea mai bine apoi gata. poate sta langa copii raciti si nu va avea nimic.
al meu inca nu a racit iarna asta dar el ar manca numai fructe daca s-ar putea. nu avem probleme la mancare, dar fructe de toate felurile si cat de multe.
apropo: voi cum stati cu kg? eu am ramas cu 5-6 si ma chinui sa le dau jos ca prin primavara vreau sa dau startul la bb 2. dar burtica inca am si kg astea mi se pare ca merg cel mai gru. voi cum ati slabit?
ma trage piciu de mana sa merg sa ii dau papica
mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Tocmai ce am vb azi la gradi aici langa mine sa il duc si pe L de luni.....la cat de mamos s a facut in ultimul timp, nici la buni nu mai vrea cred ca o sa fie cam greu....
Offf atatea hotarari, decizii intr un timp atat de scurt....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_b spune:

se rezolva ele incet. e mamos? mi-ar place sa fie si David asa. eu daca il duc la bunici cateva zile (si la ai mei si la socri) cand vine acasa si iese din lift nu vrea sa intre in casa ci vrea sa mearga inapoi cu liftul, adica inapoi cu bunicii. plange dupa ei ca din gura de sarpe. daca plec eu nu e o problema pt el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

buna!

STRUMPHY bine ca ai intrebat de kg si de inaltime ca au si aparut fetele ce ma bucur am si eu ce citi acum de pe leptop!.ps Am mancat azi branzoaice si m-am gandit la tine una a fost in cinstea ta!
INA ai dreptate fiecare copil creste in felul lui, si despre grupurile de pe fb eram si eu clienta dar ma enervau admini si certurile lor si nu am mai intrat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

deliaaaaaaaaaa ai mare dreptate
ma bucur mult ca am devenit prietene aici
si fina mea a ramas surprinsa azi ca am vb cu dorina si parea ca ne stim de o mie de ani
asa cum de altfel vb si cu tine
si cu alte fete cu care m-am mai vazut
pai mai avem putin si facem cred 3 ani
daca nu am facut cumva de cand ne cunoastem
da chiar nu stie cineva cand ne-am scris prima oara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi da asa brusc ti-a venit sa il dai?
e cresa sau gradi parti?
cat te costa?
ce fqine ca exista
eu nu am unde sa o dau decatla cresa si nu vreau
abia la septembrie o voi da cu antonia la program scurt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cami el a mai fost la gradi partic la iasmi. acolo vroiam sa il duc si pe el dar momentan imi este cam mult financiar. la gradi de stat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, cum ai iesit?
cami, eu scriu de 2 ani jumate, adevarul e ca intre noi am vb multe si ne-am sprijinit si ne-am sfatuit..
strumph am facut branzoaicele alea trandafir... sunt super bunee..Maria mi-a zis sa fac cinnamon rols....data viitoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Hello,

Am culcat copilul, e ca un soldat de cand merge la cresa, la 9 fix e impachetat si la somn.Mai trage el de timp cum poate doar doar mai sta putin, de ex de 2 seri face kk dupa ce e dushuit si imbracat in pijamasi pune-te mami si schimba-l si spala-l si ambaleaza-l la loc.
Sunt cam amarata ca de cateva zile are o iritatie pe gatut, in spatele urechilor si chiar si pe scalp. Vina e a mea ca dormit cateva zile pe o patura de lana ca m-am gandit eu sa i-o pun in patut ca nu-i confortabila salteaua si cred ca a transpirat si asa cred ca a aparut. L-am dat de ieri cu crema mentolata dar parca nu se amelioreaza asa ca i-am dat Aerius in seara asta si de maine il dau cu Advantan la recomandarea cumnattei(e farmacista)

Alex are cam 83-84 cm si 12.5 kg.Cu olita nu ma stresez si nu-l stresez, la cresa il pun zilnic dar nu face nimic in ea. Sta cuminte si atat, chiar si acasa imi aduce olita, il dezbrac, se aseaza pe ea, sporovaieste vesel vreo 2 minute si gata, si-a facut datoria
Poate la vara scapam de pampers daca il las in fundul gol

Ailed mami, ai fost harnica azi, am salivat ca un catzel la poza cu branzoaicele, da atat ca nu-mi permit bunatati din astea ca-mi trebuie rochie mega-sexy pt botez

Yvyana, eu soacra-mii ii sunt recunoscatoare ca l-a facut pe barbata-miu si in rest sa fie sanatoasa, eu in ajutor nu o mai chem ca o data am facut greseala asta si m-am lecuit
Sarcina usoara in continuare!

Ramo_b, si al meu merge la cresa din octombrie si de o luna e tot un muc si o tuse, dar mergem inainte,ca-i place tare mult la cresa.
Eu am slabit anul asta de la 65kg la 50(acum dupa sarbatori am sarit la 51 da revenim ), cu dieta, putina miscare(bicicleta, abdomene, alergat dupa copil), proceduri de modelare corporala, masaj anticelulitic. Eu sunt multumita ca parca arat mai ok acum decat inainte sa raman gravi

BB-Yasmi, bafta cu gradinita. Program scurt?

Va pe toate







fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput