LMA Licurici de ianuarie - februarie 2009 172

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

La multi ani cu sanatate si bucurii, Robert!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

multumim.
a iesit mai bine decat ma asteptam la licul de joaca. din pacate victor a plans rau cu mama.
desi sta cu el de 2-3 ori pe sapt cand sunt la munca e clar ca seara nu merge :(
sau o mau fi chestia ca in cele 3 ture cat a stat cu el seara a fost la noi acasa si el cu mama sta la ea acasa ca e aproape de birou si pot veni repede sa alaptez.
nu stiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna dimineata.
Anuc sa-ti traiasca baiatul si sa fie sanatos.

Sa aveti o zi frumoasa si linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata doamnelor
la multi ani Robert, Clara, Miguel, Calin, Filip!!

am pus poze poze de la petrecerea de sambata, care a fost super. bineinteles ca am plecat cu plansete... ca de ce se termina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

mama da ce donsoara in toata regula e acum mandra ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

E si David de Ledi in poza? Daca e el, mai sa nu-l recunosc, ce mare a crescut...

Vad ca a primit-o si Eva pe Vura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, e David, sigur. au crescut.... toti au crescut.. . trece al naibii timpul asta.
da, a primit-o.. o ignora cu gratie... degeaba zic eu invitatilor ca copchila n-are de a face cu papusile, or zice ca is eu dusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Pe David l-am tot vazut pe fb cat e de mare, frumos si destept, dar pe Eva si Patrik, au crescut peste noape, Rox? Doamne ce mari si frumosi sunt! A fost o petrecere pe cinste, iar Eva a fost gatita ca o adevarata domnisoara! Suuuperba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

la multi ani Robert, Clara, Miguel, Calin, Filip, Eva!! Sa fiti fericiti si sanatosi!!

Minunata e Eva. Si tare bine arata la petrecere.
Noi tot acasa o sa facem si anul acesta, mai restrans. Zilele astea au cam fost bolnavi, tusesc, plini de muci. La bebe nepotel i-a dat doctorita si antibiotic asa ca nu mai am chef de nimic.

Acum ma gandesc ce tort sa ii fac la Marius, de fapt pentru acasa e clar ca trebuie ceva cu masini, trenuri. Pentru gradinita as face unul mai simplut dar n-am nici o idee inca.
Ieri mi-am dat seama ca a trecut un an de cand am facut primul tort in fondant in pregatirile de ziua lui. Creste baiatul meu si tot creste..si eu imbatranesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

La Multi Ani sarbatoritilor ultimelor zile: Razvan, Clara, Robert, Ana, Ioana, Miguel, Clara, Calin, Alexandru, Filip, Anusca, Victor si Matei Ce de licurici sarbatoriti, sper ca nu am lasat pe nimeni pe dinafara!

Rox, faina petrecere, faini copiii

Sanatate multa la bolnaviori





Dark Bendis 8+
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput