Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *456*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Bianca, agitate de bine sau de rau??





pai depinde cum privesti problema. si de bine si de rau!

pe scurt, sunt singura... in traducere pentru cele ce inca au intrebari: ne-am despartit (eu si R).

de ce? pentru ca a iesit la vanatoare si mie nu imi place pasiunea asta a lui.


UAAAAAAAATTTTT??????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

ce Whaaat?


ce parte nu intelegi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Nimic.... Nu mai inteleg nimic.

Sper ca esti bine. Imi pare rau ca a iesit asa, dar banuiesc ca ai avut motivele tale...

Vladimir e ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Mie cred ca mi se reajusteaza proportia intre hormoni :)))) ca m-a apucat dorul de duca. Afara ninge frumos cu fulgi mari. Cineva povestea de o crashma de pe lipscani. Si brusc mi s-a pus pe chelie ca eu vreau sa umblu. Mi-am amintit ca abia ce devenise si Ilinca mai independenta...sau ma rog, mai putin dependenta de "numai mami". Si acum o iau de la capat, alti 3-4 ani.

Cu alte cuvinte, ma mananca talpile si ...am limbrici si nu stiu cum sa ma potolesc. Pt ca evident, distractia abia incepe.

Stiu ca am acasa doua minuni, ca ce fericita sunt, ca bine ca-s sanatoase, ca trebuie sa fiu fericita, ca o sa vad eu peste ceva timp ce bine o sa se inteleaga si cum o sa comploteze etc. Si zau ca-s recunoscatoare pentru toate astea si nu regret deloc deloc, deloc, dar DELOC ca suntem 4. Numai ca nu-s in stare sa privesc pe termen lung, sa vad ce o sa se intample cu mine peste un an sau doi. Vad numai ca acusi fac 32, nu am job si nici perspective apropiate, nu-s in stare sa am macar o idee de un business viabil, toate astea in timp ce aproape in fiecare zi vad pe la cineva cate o idee simpla, Doamne, atat de simpla, si care mie nu mi-ar fi venit niciodata :)))))

N-ati inteles nimic si nici nu ma mir. Da' bine ca am avut unde sa scriu...:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Bianca, dar cum asa? Ce vanatoare, de "caprioare" cand are cea mai frumoasa si tanara caprioara acasa?! Vladimir cum a trecut prin asta, sau ati incercat sa-i ascundeti? Ati deschis subiectul cu el? Imi pare tare rau, imi pareati atat de potriviti cand v-am intalnit...dar oamenii se mai schimba si daca se schimba in rau...n-au decat sa-si gaseasca noi parteneri pe masura!!
Curea, felicitari pentru baietel!
La noi bradul a fost impodobit in totalitate de catre huzband, cand Phi era la gradi, si dezpodobit in totalitate tot de el, chiar azi, in timp ce Phi e la gradi...chiar sunt curioasa ce va zice, dar parc-o vad in stilul ei, facand ochii mari:"unde-i badu'?!" si apoi ridicand din umeri (are un stil mortal de a ridica din umeri cu palmele in sus cand nu intelege ceva:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Dupa pozele cu Adela bebe mica, Costin s-a apucat sa se uite la pozele de la mare, de prin 2006... 2007... 2008...

Eh... cort... bere... terasa... bere... nisip... whisky... balaceala... bere... soare... bere... rasarit... cafea... terranova... bere...

Ce vremuri... de-ti vine sa zici ca poetu': trecut-au ani ca nori lungi... si niciodata n-or sa vie iara

N-am baut decat un ceai de fructe sa stiti! Si nu erau fermentate!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 34+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Bainca, imi pare rau! Sper ca tu si Vladimir sinteti cit-de_cit bine!

pisigrix, vin si io cu tine la circiumi :) lasam copchiii cu motanii din dotare si noi mergem la beri/vodci/mojito

denisamada... vreau si eu la mare, la soare, la bere pe terasa

ps

cit despre afaceri, si mie imi lipsesc in totalitate ideile simple

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Bianca, imi pare tare rau! Nu pot sa zic ca am banuit, dar nu mi s-a parut ok ca in pozele de rev, nu aparea si el. Mare pacat! Acum sunteti vecini? Vladimir cum percepe situatia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Bianca, imi pare tare rau! Nu pot sa zic ca am banuit, dar nu mi s-a parut ok ca in pozele de rev, nu aparea si el. Mare pacat! Acum sunteti vecini? Vladimir cum percepe situatia?

Keutu cheliutu


exact, acum suntem vecini. Vladimir nu a inteles foarte tare ce se intampla. Dar o sa fie ok. Adica eu sunt bine cu capul si daca eu sunt echilibrata si el va fi ok.

Acum imi canalizez atentia spre el si incercam sa avem o relatie civilizata de dragului.

Si ca sa ii raspund si Ilincai, caprioarele le tot vana, dar acum nu am mai putut eu sa tin ochii inchisi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

O ce ma bucur ca v-a venit limbarita


Bianca, imi pare rau dar sunt convinsa ca exista multi cerbi cu ochii pe tine la cat de faina, inteligenta si de gasca esti !! sper sa gasesti jumatatea potrivita cat de curand si Vladimir sa nu sufere din intamplarea asta


Pisigri, o fi astenia de primavara ca si mie tot ganduri de afaceri imi trec prin cap dar nici unul bun destul pt a fi pus in practica , mai cautam



Denisamada, gandurile cu mare, soare, bere , nisip , etc imi dau tarcoale inca din noaptea dintre ani si sper sa le punem in practica cat mai repede !! si in formula completa !!




Mami lui Alexandra (03.03.09)
_

Mergi la inceput