Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *456*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Am terminat toata treaba. Ins eara asta, am fost la salsa. Frumos, relaxant dar ... nu e pentru mine. Nu ca nu as face fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Tufete, multumesc pentru urari, pentru pupici, pentru ca v-ati amintit de mine :) Kiar nu meritam, ca-s cam codasa cu prezenta


Pisigrix, ce frumos povestesti de bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

La multi ani, Chatonele! Sa fii sanatoasa si fericita!

Floric, dar de ce nu-i pt tine? Va admir pe cele care faceti sport, eu sunt asa delasatoare!!! Pot merge ore impingand caruciorul, in ritm alert, dar nu-s in stare sa fac mai mult de 10 abdomene pe luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Cafeaua e pregatita, e vineri azi asa ca avem un motiv in plus de bucurie !!


Floric, wow salsa , super !! cu siguranta as merge, dar nu am auzit sa fie in oras




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

si eu as merge la salsa...defapt as merge la orice fel de dans daca as avea timp.

eu muncesc si maine din pacate si pana la ora asta nu stiu inca cu cine va sta Crina. sper sa il invoiasca pe tati
daca nu ramane doar varianta sa stea cu mama si nepotul meu, verisorul ei, cu care de obicei cand se intalneste in 5 minute se cearta sau mai rau si C vrea sa plecam. si asta cand suntem noi prezenti...da acu ca vor fi singuri.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

si eu visez la o seara dansanta, de fapt o zumba d-aia tot incerc(pt extra kg si pt dezmortirea oaselor) , dupa ce nasc, mie imi place enorm sa dansez pana fac basici la deste mai.
si tati e la fel, de fapt el a si fost la dansuri in liceu cu turneu in Europa si toate cele, si vad ca si Ariana e sprintena tare

Pisigri- induiosator ce ai relatat tu acolo, exact asa simt si eu ca asta e ultima sansa de bebelusie si alint, noroc cu albumele si pozele ca altfel, cateodata ni se sterg din minte atatea momente unice si deosebit de frumoase.
Si Ari a avut colici fix dupa botez, dupa 2 luni, insa nu ceva de speriat, era programul seara intre 7 si 9.30, pana-n baita, cand tac-su se nimerea la fotbal de obicei, insa ne-am descurcat onorabil, sper sa mai stiu si ultima tura

o imitatie de cafea sau ceai fierbinte, pe ploaia asta, mai vrea cineva?

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 31
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

si la noi ploua de pe la miezul noptii si nu se mai opreste...
eu am bagat un teraflu ca ma incearca o receala> ma doare capul, ma ustura in gat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Pai sa va spun de ce cred eu ca nu e pt mine salsa. In primul rand eu am comparat cu zumba und echiar transpiri si slabesti instant intr-o luna. Ori eu asta caut. Sa slabesc.

Stiu si prin dans slabesti dar mai lent.

Ca si dans, distractie , relaxare...as mai trage o tura, doua. Chiar e minunat dansul. Iti muta gandurile in alta lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!
toata lumea doarme inca?
eu sunt la munca Crina e acasa cu tati si se distreaza fara mine.

sa aveti un week-end minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

cap ***457***



Mergi la inceput