Sa fim alaturi de desert_rose

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ianfeb2013 spune:

OFFF....Anca mama,
ce-mi facusi!!!!....n-am mere in casa , ca acum ma apucam de-o placinta
Am vb acum cu Gabi , in principiu s-a mentionat aici cam tot ce i-ar trebui!!!!.....sutien marime mare , ceva tricouri ca-i curg sanii , chiloti, pemparsi pt bebe, un halat pt spital si o patura sa se inveleasca, si mancare ( nu numai gatita)!!!!Si dulciuri ca adora dulciurile....

Asteptam vesti bune ca a plecat la vizita la bebe!!!!!!

Pentru eventuale modificari in listuta de pe prima pagina va asteptam cu PM pe adresa acestui user

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui ianfeb2013

OFFF....Anca mama,
ce-mi facusi!!!!....n-am mere in casa , ca acum ma apucam de-o placinta
Am vb acum cu Gabi , in principiu s-a mentionat aici cam tot ce i-ar trebui!!!!.....sutien marime mare , ceva tricouri ca-i curg sanii , chiloti, pemparsi pt bebe, un halat pt spital si o patura sa se inveleasca, si mancare ( nu numai gatita)!!!!Si dulciuri ca adora dulciurile....

Asteptam vesti bune ca a plecat la vizita la bebe!!!!!!

Pentru eventuale modificari in listuta de pe prima pagina va asteptam cu PM pe adresa acestui user



eu eram!!!


fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 31+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

daca ii curg sanii, ma gandesc, oare nu ar fi util sa se mulga si sa depoziteze in pungute speciale?

deci e ok placinta cu mere, daca ii plac dulciurile, fac maine seara sau miercuri dimi. Ianfebr2013 nu stiu cine esti, dar, daca esti prin bucuresti, poate te ajutam sa transformi OFF in AHHH

:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

aaaa, siminel :))))

eu stiu ca tu esti muuuult mai priceputa la bucatareala, nu te intrec eu :)

insa, daca ai chef, just says!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Anca.....sa-ti zic ca am trimis sotul sa-mi i-a mere??.....da o las pe maine ca ma doare burta acum!!

Gabi are pompa de san si se mulge!!!

Am intrebat-o si de tacamuri , le are la ea!! Mi-a zis ca isi cere scuze celor care nu le-a raspuns la tel , da nu poate vorbi mereu!!!Daca nu va raspunde , lasati mesaj va rog!!!

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 31+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Bebe din pacate nu e mai bine. Stagneaza. I-au pompat tubul de dren din plamanii, parea ca nu se acumuleaza lichid. Daca incep sa mai dispara din tuburi, creste speranta si energia pozitiva.
Si ne incapatanam sa credem ca minuni exista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Doamne ajuta! Minuni exista! Eu o sa ma rog pentru Andrei si pentru Gabi in seara asta, o sa citesc un acatist al Maicii Domnului, cred ca ar ajuta-o sa ne rugam pentru ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Sa dea Domnul sa avem vesti mai bune cat de curand! Eu tocmai am vorbit la telefon cu parintele de la biserica la care merg si l-am rugat sa se roage pt bebe si mamica lui (i-am dat numele). I-am spus ca bebe e botezat.Sa dea Domnul sa se faca bine repede!
Multumesc mult fetelor care ne tin la curent si tuturor celor care se implica, inclusiv cu rugaciuni. Daca mai este nevoie de ceva material pt Gabi si bebe va rog sa imi trimiteti mesaj privat sau email. Mama si o prietena sunt dispuse sa ajute. O cred pe biata Gabi ca nu le poate raspunde tuturor la telefon, asa ca astept un semn de la cele care vorbesc in mod regulat cu ea inainte de a o contacta noi. Dumnezeu sa le ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

dati-mi si mie cateva detalii. telefonul mamei si numarul salonului unde sunt acum.

pentru bebe. trebuie sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Din cate am inteles, i-ar prinde bine niste tacamuri, farfurii si pahare de unica folosinta. Ne-u ramas destul de multe nefolosite dupa sarbatori. Suntem in "focuri" la job, nu cred ca pot ajunge personal la spital. Lucrez in zona piata Victoriei, poate cineva sa le ridice de la mine, sau macar din apropriere?


Mergi la inceput