Sa fim alaturi de desert_rose

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

vreau sa transfer si eu niste banuti, dar intrebarea e - ea ajunge sa scoata banii/sa faca cumparaturi? nu se poate gasi alt cont in care sa se transfere banii cuiva care sa poata cumpara tricouri, pampersi si ce mai e nevoie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Fetele, stiti daca bebe e botezat? as vrea sa merg o fuguta pana la biserica si sa stiu cum il trec pe hartiute acolo. Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissteo

Fetele, stiti daca bebe e botezat? as vrea sa merg o fuguta pana la biserica si sa stiu cum il trec pe hartiute acolo. Multumesc.



Bebe e botezat din a doua zi de viata: Andrei.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 33+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Multumesc. Doamne ajuta sa aiba vesti bune astazi de la medici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Nu am citit tot, dar si eu am avut probleme cu copilul. L-am nascut premtur cu probleme mari la 35 de saptamani ..a fost foarte grav..il cheama si Andrei. Nu am cum sa ajung la mamica, insa as vrea sa ma intalnesc cu una din mamici care ajunge la ea sa ii dau putin busuioc de la Moastele Sfantului Andrei si putina apa sfanta din Grecia care a fost adusa cand era cel mic intubat si in stare foarte grava. Dupa ce l-am uns a doua si-a revenit. Dati-mi un pm cine poate..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Sper sa dea in judecata spitalul si medicii care i-au facut copilului ce i-au facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

vreau sa transfer si eu niste banuti, dar intrebarea e - ea ajunge sa scoata banii/sa faca cumparaturi? nu se poate gasi alt cont in care sa se transfere banii cuiva care sa poata cumpara tricouri, pampersi si ce mai e nevoie?


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Mianna ai PM

37s cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

Dumnezeu si Maica Domnului sa ii ajute!

ar ajuta-o sa vb cu un preot care sa o viziteze,sa o spoveasca si imaprtaseasca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Buna. Acum am 2 minute sa scriu: am fost dimineata la Gabi, inainte de birou. I-am dus pamant de la Jerusalim. Cine zicea ca are batista si e in Bucuresti, o poate duce azi-maine? daca nu, o iau pe cea de la Piatra Neamt (Anitta) si o duc eu. Se duce cineva azi la ea? dar maine? concret vreau, nu "poate". Nu e suparare, dar sa stiu, ca eu mi-am asumat asta si o simt ca pe o responsabilitate de care vreau sa ma onorez.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraf89 spune:

Lalala13 ai PM

33+ cu

Iti multumesc tie Doamne, Sf Efrem cel Nou, Sf Nectarie si Maicii Domnului pentru aceasta binecuvantare!

Mergi la inceput