Sa fim alaturi de desert_rose

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Geani80 spune:

Va rog sa imi trimiteti si mie datele de cont. multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubblegum spune:

geani80 activeaza-ti te rog Pm-ul!Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mys spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralu_15

buna tuturor!
nici eu nu pot sa ajung la spital, dar va rog sa-mi suneti daca exista vreun cont (lei sau eur) in care sa-i putem vira ceva banuti.

Doamne ajuta sa treaca peste toate problemele!

Ralu 38+ cu


ralu - ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mys spune:

Citat:
citat din mesajul lui BoboMom

Fetelor, imi puteti spune daca Gabi mai are nevoie de tricouri, pampersi, servetele umede sau altceva de genul asta? Mama e dispusa sa ii cumpere cate ceva si sa trimita prin cineva care merge la ea la spital, pt ca ea e racita si nu poate merge. Multumesc!

Laura de Nicholas



Tricouri ar mai avea nevoie - masura XL ! Pampers si servetele a cumparat Desert_rose si le-a lasat la bebe insa am inteles ca se folosesc si pt alti bebelusi - sunt mai multi la care nu vine nimeni sa-i vada si asistentele iau de la ceilalti pt ei... asa ca ar mai fi nevoie ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Nu am pe nimeni sa trimit la ea ,ce èpot sa fc e sa ma rog. Psalmul 50 e bun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Geani80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bubblegum

geani80 activeaza-ti te rog Pm-ul!Multumim


Sunt deja activate... Nu merge? Puteti trimite pe geani24@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eleni

Citat:
citat din mesajul lui Anitta_O

Eleni, nu sunt din Bucuresti, sunt din P Neamt. Ce pot face e sa merg maine la posta sa pun batistuta, nu stiu alt fel cum sa ajunga mai repede.

Anitta, mama lui M - 8 ani si I - mica-mica


Draga mea, de aia zic sa trimit eu curier. Nu bati drumul pana la posta si mie imi aduce a2a zi coletul. Fa un plic si scrie-mi pe PM adresa ta. Si iti scriu si eu ce sa scrii pe plic, fac eu comanda, tu doar sa stii ca vine un agent de la o firma de curierat.


Elena & Maria Bucuria

Am batista de la Mormantul Sfant, si i-o dau lu Gabi, nu are rost sa va chinuiti prin curier!!!!


fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009) si 31+

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Mamici, cred ca ar ajuta-o si daca am lasa acatiste pe la biserici/manastiri care cum putem sa se roage preotii pentru bebe si pentru mami. Eu ma gandisem sa ajung la ea la spital dar ajung in afara programului de vizite, cand ies de la serviciu. Sper sa am maine cum sa ajung pe la ceva biserici/manastiri si sa dau cuiva zilele viitoare batistuta sa ajuga cu ea la bebe. Am nr ei de telefon si o sa-i transmit maine un gand bun.
Va urmaresc si vad unde ma mai pot baga. Doamne ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

mihaela, am trimis pe paypal ul tau niste banuti, sper sa fie de folos si ma rog ca puiul mic sa treaca hopul asta si sa se faca bine repede multa putere mamicii, off Doamne...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne ajuta-l pe micut sa treaca de momentele critice si sa creasca sanatos alaturi de mamica lui!

Mergi la inceput