Sa fim alaturi de desert_rose

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Buna fetelor!

Am postat si eu noutatile pe Facebook si cateva persoane au raspuns, vor sa ajute, sa o sune pe mamica, asa ca le-am dat numarul de telefon. Multumesc pentru tot ajutorul vostru! Sa dea Domnul sa fie bine bebe Andrei!

(p.s. eu nu o cunosc personal pe Gabi, dar am aflat povestea ei de la o prietena si incerc sa ajut cum pot).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vdrag spune:

mihaela77O acum am trimis ceva banuti in contul tau paypal si raspuns pe PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Am o batista de la Mormantul Sfant. Pot sa tai o bucata din ea sa i-o trimit. Va rog trimiteti-mi o adresa si o trimit maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Fetelor, imi puteti spune daca Gabi mai are nevoie de tricouri, pampersi, servetele umede sau altceva de genul asta? Mama e dispusa sa ii cumpere cate ceva si sa trimita prin cineva care merge la ea la spital, pt ca ea e racita si nu poate merge. Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cellena spune:

Din pacate nu pot ajunge la spital, dar as vrea si eu contul. Sper sa-i fie de folos
Mi se rupe sufletul cand ma gandesc prin ce trece micutul pui de om... Multa putere si lui si mamicii sa treaca cu bine prin experienta asta ingrozitoare

Mami de strumf Ema (14.12.12)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anitta_O

Am o batista de la Mormantul Sfant. Pot sa tai o bucata din ea sa i-o trimit. Va rog trimiteti-mi o adresa si o trimit maine.

Anitta, mama lui M - 8 ani si I - mica-mica


Ce fain Anitta! te rog da-mi pe PM adresa ta si trimit un curier sa ia maine coletul si sa mi-l aduca. Si il duc eu Gabrielei
Multumim tare tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubblegum spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cellena

Din pacate nu pot ajunge la spital, dar as vrea si eu contul. Sper sa-i fie de folos
Mi se rupe sufletul cand ma gandesc prin ce trece micutul pui de om... Multa putere si lui si mamicii sa treaca cu bine prin experienta asta ingrozitoare

Mami de strumf Ema (14.12.12)


ai PM!
Multumim frumos Cellena!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubblegum spune:

Citat:
citat din mesajul lui BoboMom

Fetelor, imi puteti spune daca Gabi mai are nevoie de tricouri, pampersi, servetele umede sau altceva de genul asta? Mama e dispusa sa ii cumpere cate ceva si sa trimita prin cineva care merge la ea la spital, pt ca ea e racita si nu poate merge. Multumesc!

Laura de Nicholas



O intrebam si te anuntam BoboMom!Multumim frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Eleni, nu sunt din Bucuresti, sunt din P Neamt. Ce pot face e sa merg maine la posta sa pun batistuta, nu stiu alt fel cum sa ajunga mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anitta_O

Eleni, nu sunt din Bucuresti, sunt din P Neamt. Ce pot face e sa merg maine la posta sa pun batistuta, nu stiu alt fel cum sa ajunga mai repede.

Anitta, mama lui M - 8 ani si I - mica-mica


Draga mea, de aia zic sa trimit eu curier. Nu bati drumul pana la posta si mie imi aduce a2a zi coletul. Fa un plic si scrie-mi pe PM adresa ta. Si iti scriu si eu ce sa scrii pe plic, fac eu comanda, tu doar sa stii ca vine un agent de la o firma de curierat.


Mergi la inceput