Sa fim alaturi de desert_rose

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Maine pleaca acasa... maine pleaca acasa... maine pleaca acasa... acum mi-a zis. Oameni buni, miracole exista si energia voastra a functionat.
Acum urmeaza treaba grea... adaptarea acasa si probabil teama de orice.
Asa ca... Constantza iti predau legatura. Daca va puteti organiza cumva, sa o ajutati cu cateva ore de somn pe Gabi, sa stati langa bebel sau altfel... e momentul sa incepeti sa va ganditi la asta.
Revin cu vesti cand mai am, acum sunt prea ocupata sa ma bucur.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Iuhuuuu!!!! Extraordinara veste! Dumnezeu a fost acolo, cusiguranta!
Bravo, fetelor, pentru excelenta organizare si mai ales pentru implicarea sufleteasca!
Doamne, cat ma bucur!
Sanatate maxima micutului luptator si familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Neata. Nu am reusit sa dau de Gabi azi, ultima oara am vorbit cu azi noapte. Sigur azi e in fibrilatii, nu stiu exact cand pleaca. Daca aflu ceva in plus va anunt.
Vreau sa va multumesc, nu in numele ei (o va face sigur cand isi va aduna mintile ), ci in numele meu, ca am avut ocazia sa traiesc pe viu experienta omeniei mai presus de orice. Prietenie, cunostinte, pile, inteligenta, pozitie sociala... nimic nu mi-a oferit atata energie pozitiva ca aceasta experienta in care am picat absolut pe nepregatite.
Nu ma bag de obicei in lucruri pe care nu le pot controla, tocmai ca am nevoie de "finalizare"... in discutia asta am picat pur si simplu intr-o zi in care mi-a fost scris sa vad ca nu degeaba am incredere in oameni... Fantastic, ce revelatie incredibila, va multumesc inca o data.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Doamne ajuta! Sunteti minunate! Sunt tare tare bucuroasa! Asta da minune!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

Doamne ce minune!
elleni stie mai mult ca oricine de ce spun asta!
vreau sa iti multumesc tie si celorlalte fete ca ati facut aceasta minune posibila.
Dumnezeu lucreaza prin oameni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Am urmarit acest subiect inca de la inceput si nu stiu daca vreodata in viata mea am intalnit atata bunatate si mobilizare din partea unor OAMENI care nu se cunosc intre ei.Sunteti extraordinare, bune de pus pe rana si e placut pentru mine sa stiu ca fac parte dintr-o comunitate care are asemenea persoane.Aveti din partea mea fiecare cate un buchet de flori, dar Eleni(a fost extraordinara) primeste toata gradina..Jos palaria in fata voastra! Aveti toata admiratia din partea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Pt toate fetele care au ajutat :

Ma bucur pt bebe Armin si pt mamica lui. Trebuie sa fie un moment minunat sa mearga in fine acasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Si de la mine un buchet mare de

Ma bucur din suflet pt micut. Doamne ajuta in continuare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Cam intr-o ora pleaca ...de emotie

de perfect - Gabriel

15-12-2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Doamne Ajuta in continuare!

Mergi la inceput