Sa fim alaturi de desert_rose

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Imi trimiteri si mie contul pe PM va rog? Departe de tara fiind nu pot ajuta decat cu rugaciunile si ceva banuti!
Sper din suflet sa se intample o minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui BoboMom

Fetelor, va rog sa imi trimiteti si mie contul sau conturile unde se pot trimite bani pentru Gabi. A incercat o prietena de-a mea din Romania sa depuna bani in contul IBAN si a spus ca nu e corect numarul. Ma intreb daca il am eu incomplet. Multumesc!




cel pe care l-am primit eu a fost corect si s-a realizat transferul. iti trimit acum pm, sa verifici daca e la fel cu cel pe care l-ai primit tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Mianna, multumesc. Aveam acelasi lucru. Nu stiu de ce nu a mers cand a incercat prietena mea. I-am trimis mesaj si sper sa reuseasca sa depuna bani.

Marina, ti-am trimis contul pe PM.

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

Cum am promis astazi merge sotul la ea . . . Mancare ii trimit pt 2 zile dar daca aveti drum sa nu fie singura, ar fi perfect. Ii voi duce supa, piure cu carnita, compot si lapte de pasare, apa si ceva dulce asta ca sa stiti ce mai duceti voi. Repet ii trimit pt 2 zile.

Honey Bunny, TE IUBIM, SI CA TINE NU GASIM!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51be13e67dfb912b27f7f1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">POVESTE FARA SFARSIT
POZICI
Sunt cucoana-n casa mea!
Mami de Honey Ioana (17.04.2008) si 33+ cu Heidi Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Acum am vazut ca sunt 2 mamici care merg azi, asa este? Ma gandesc daca sa merg si eu azi sau sa acopar alta zi. Mai ziceti voi organizatorice pentru azi si zilele urmatoare. Vine la Gabi cineva din familie in week-end? Or avea nevoie de cazare, de ceva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Inca nu stie daca vine cineva la ea. Sotul ei lucreaza si sambata, poate sa vina sambata seara pana duminica. Cand afla va anunt. Au unde sa stea, am inteles ca le-a pus la dispozitie o fata de pe forum casa ei.
Va mai anunt. Sper sa vrea azi sa vina sa se spele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

"Arminel e un pic mai bine cu burtica, s-a mai desumflat, a facut si aseara si azi-dimineata putin caca, singur, fara stimularea lor. E un pas inainte si la acest capitol. Cu restul problemelor e la fel..."


Honey Bunny, TE IUBIM, SI CA TINE NU GASIM!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51be13e67dfb912b27f7f1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">POVESTE FARA SFARSIT
POZICI
Sunt cucoana-n casa mea!
Mami de Honey Ioana (17.04.2008) si 33+ cu Heidi Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

azi merg eu si diseara sotul lui mami_papatot

initial voiam sa merg in pauza de pranz, dar, citind mai sus..., m-am gandit ca mai bine ma invoiesc de la serv si plec mai devreme cu 2 ore, asa ca voi merge de la 5 la 6.

La ce salon o gasesc pe gabi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Ma bucur ca e mai bine. Orice pas conteaza. Hai puiutu! Atunci nu mai merg eu azi. Doamne ajuta sa fie bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Pfiu....deschideam cu frica subiectul...m-am mai linistit.
Va fi bine, sunt convinsa!

Mergi la inceput