Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Mamici inimoase de Constanta 165

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 19

vladis

Donator Bazar, Caseta cu bijuterii
 Romania, constantaCONSTANTA
857 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui vladis  Trimite mesaj yahoo luivladis Adauga semn de carte la raspuns Trimite vladis un Mesaj Privat  Reply with Quote
Pupam domnisoara Eva de 4 ani super distractie! ce mare s-a facut si david!

eu sunt pe slow motion dupa o petrecere de week-end la munte abia astept sa se termine ziua de azi, ca-mi vine sa ma bag sub birou

o saptamana usoara!

mami de miruna si vlad

Si ingerii au nevoie de ajutor!

Speranta si incredere pentru David

POZE
Mergi la inceput

membru veteran roxanaz

18695 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite roxanaz un Mesaj Privat  Reply with Quote
Angi, sa va fie de bine petrecerea. zapada, frumos?
Mergi la inceput

simonapro

Donator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Constanta
1755 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite simonapro un Mesaj Privat  Reply with Quote

Rox: ce fetita frumoasa ai , mi-au placut mult pozele.

Si David s-a facut un cavaler , Letitia cum ai tinut tu un asa baiat ascuns

Vladis: sa va fie de bine iesirea, ai ca mai ai putin si pleci acasa

Kim: eu parca am citit prospectul si Eubiotic S contine si probiotice si prebiotice, i-ar face mai bine numai prebiotice?

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

http://iulia-elena.blogspot.ro/
Mergi la inceput

lulu77

Donator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Constanta
5293 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui lulu77  Trimite mesaj yahoo luilulu77 Adauga semn de carte la raspuns Trimite lulu77 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Rox, este o adevarata domnisoara si stie si f bine sa pozezeseamana cu tine dar parca si cu Mugur. Frumosi amandoi.

Angi, cu intarziere, sa va traiasca Miruna, sa va aduca numai bucurii si sa aiba mult noroc

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Cornelia

Donator TeodoraDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
4880 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Cornelia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cornelia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cu si mai mare intarziere :

La multi ani Miruna!!!

Rox, super petrecere! Sarbatorita a fost rapitoare !

Simona, sa rezolvati problemele lui Luc! Snatate si tie!

Vladis, vad ca o tineti numai in plimbari si petreceri. Tineretea, domne... spun eu invidioasa .

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Mergi la inceput
georgipuia
georgipuia

Donator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Andrei
 Romania, Constanta
1804 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luigeorgipuia Adauga semn de carte la raspuns Trimite georgipuia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bine v-am regasit fetelor... La multi ani!!! sa va traiasca sarbatoritii si sa va bucurati de viata alaturi de ei!

Eu am fost intr-un concediu sanatos si m-am intors la munca, aveam de recuperat o groaza... iar dupa CO elanul era minim Citesc si eu cateva pagini din urma nu chiar tot...

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
in alta ordine de idei, stiti ceva despre invatatoarele care iau clasa 0 la scoala 39? colega mea trebuie sa isi dea fetita in toamna si nu are date... iar eu nici atat. merci!

Rox... eu am inteles ca sunt 4 doamne care termina clasa a4a acum, una iese la pensie, iar celelalte sunt vai de mama lor... acuma sa ma ierte DD, ce am auzit aia spun si eu... sunt tare in dilema... eu l-as tine pe Teo pana anul viitor, dar sa vad ce decit mai mari nostrii conducatori Chiar sunt curioasa daca alte fete vin cu date mai pozitive despre generatia asta de invatatoare...

Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea."
Mergi la inceput

membru veteran roxanaz

18695 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite roxanaz un Mesaj Privat  Reply with Quote
neata neata
Georgi, multumesc de opinii, chiar daca nu-s imbucuratoare... eu le transmit

o zi frumoasa sa aveti!
Mergi la inceput

vladis

857 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui vladis  Trimite mesaj yahoo luivladis Adauga semn de carte la raspuns Trimite vladis un Mesaj Privat  Reply with Quote
'neata, fete! multumesc pt urari, am domnisoara de 17 ani doar un an pana la majorat...

fuse bine tare la munte, scurt dar intens era si zapada, cum nu? ne-am bulgarit nitel pe kalinderu, ca nu eram pregatiti pt sporturi extreme, mai mult sporturi indoor ce sa zic, noi gasim mereu un motiv de prilej, asa ne place!

pupicei

mami de miruna si vlad

POZE
Mergi la inceput
pisoi_aluna
pisoi_aluna

Romania, Constanta
328 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite pisoi_aluna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bine v-am gasit in an nou si capitol nou! Pentru ca am cam fost MIA pe aici in ultima vreme...
Intre munca, care se dezvolta, deschid magazin in Constanta, vine marfa, nervii nelipsiti provocati de comisionarii vamali etc si alte probleme pe alta parti, concediul la Paris cu aluna mica, care numai concediu n-a fost ca am venit mai obositi decat am plecat...Ta-su a zis ca nu-l mai ia pana la 4 ani cu avionul ...nu mai zic de nelipsitul aerobic prin magazine pentru ca cupchilu nu vroia nici in carucior, nici in brate, nici de mana, nici macar in directia in care trebuia sa mearga, ci doar sa alerge ca bezmeticul pe unde i se nazarea...
In alta ordine de idei, vroiam sa va intreb daca stiti fete care ar fi interesate sa lucreze ca vanzatoare in centru, program 12 ore pe zi, o zi da, una nu. Salariu in jur de 10 mil. cu carte de munca, posibil si bonuri de masa, inca nu stiu sigur. Sper sa deschid magazinul pana la sfarsitul lunii februarie, dar trebuie sa incepem pregatirea cu vreo saptamana-doua inainte.
Daca stiti pe cineva, astept CV-uri la office@margelutze.ro si ma pot contacta la 0752099977, de luni pana vineri intre 10 si 18.

Altceva ce vroiam va intreb e legat de gradinitile particulare din Constanta care accepta copii de la 2 ani. Nu le gasesc pe toate listate undeva si sunt cam derutata. Fiindca voi lucra in centru, ar trebui sa fie undeva in zona, cel mai bine, desi as fi optat pentru gradinita IQ din Baba Novac, dar ar trebui sa ocolesc un pic dimineata...Am gasit Baby Genius pe Sarmisegetuza aproape de Tomis, dar nu stiu nimic despre ea, ce conditii sunt, mai ales ca din cate am vazut in poze e intr-o vila veche renovata si nu stiu daca are curte prea mare. Sper sa ajung sa o vad, dar m-ar ajuta ceva informatii. Am citit si la subiectele legate de acest lucru dar nu sunt informatii prea recente.

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

LA BAZAR
Mergi la inceput

vladis

857 Mesaje
pisoi, nici nu stiu ce sa zic, sa va fie de bine concediul! macar a fost o experienta de neuitat despre crese n-am absolut nici o info, eu mai degraba despre scoli/licee...

bafta cu noul proiect! ti-am trimis si eu un CV, poate e cu noroc.

pup

mami de miruna si vlad

POZE
Mergi la inceput
Pag. din 19 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com