Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Mamici inimoase de Constanta 165

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 19

Leditia

Donator desprecopii.comDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Cta.
6720 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLeditia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Leditia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Vladis,cu intarziere la multi ani lui Miru..sa-ti traiasca,sa fie sanatoasa,fericita si norocoasa!
Mergi la inceput

ANDRUSHKA

Donator desprecopii.com
 Romania,
925 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ANDRUSHKA un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna, fetelor. Ma intrebam daca sunteti la curent cu subiectul asta si daca o putem sustine cu ceva pe desert rose:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176402&nm=Sa-fim-alaturi-de-desertrose

Va pup si va citesc cu drag, insa timpul..nu ma lasa sa si scriu

I have two X chromosomes and I'm not afraid to use them!
Mergi la inceput
pisoi_aluna
pisoi_aluna

Romania, Constanta
328 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite pisoi_aluna un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc, inclusiv pentru CV-uri. Sa vedem ce-o iesi.

Vroiam sa mai intreb daca stiti ceva despre gradinita Colibri, e undeva aproape de stadion, spre bd. Tomis, din cate am vazut. Arata foarte bine si mi-a placut cel mai mult din tot ce am gasit, in special pentru curtea mare, din care o parte are gazon si pomi, ceea ce nu prea am gasit la altele, numai curti betonate sau covoare artificiale.
Nu am gasit nimic la subiectul Gradinite Constantene, legat de Colibri.

<><><><><><><><><><>

Cristina, mami de pisoi ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

LA BAZAR
Mergi la inceput

Cornelia

Donator TeodoraDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, constantaCONSTANTA
4880 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Cornelia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cornelia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Andrushka, ma bucur din suflet ca bebe este bine. Desert Rose are acces la internet acasa, nu? Ne poate contacta oricand. Eventual sa ne dea cineva un numar de telefon pe pm.

Cornelia

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Mergi la inceput

simonapro

Donator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator Maria RubiDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Constanta
1755 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite simonapro un Mesaj Privat  Reply with Quote

Andrushka: cu mare drag, daca putem ajuta, doar sa ne indrumati cum sa procedam. Ma bucur ca bebe e bine si a venit acasa.

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

http://iulia-elena.blogspot.ro/
Mergi la inceput

ANDRUSHKA

Donator desprecopii.com
 Romania,
925 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ANDRUSHKA un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am luat nr de telefon de la fetele din Bucuresti care s-au implicat si am sa incerc sa o contactez, astazi, duminica, sa vedem ce fel de ajutor crede ea ca va avea nevoie. Va tin la curent.

Mergi la inceput

happymumy

Donator Bazar, Caseta cu bijuterii
 Romania, Constanta
1028 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite happymumy un Mesaj Privat  Reply with Quote
Hello! Rememeber me? Nu dati cu rosii , sunt super , super ocupata cu cele 2 scoli ale mele, acum mai sunt si in sesiune , cu nazbitiile Aylei de la scoala si cu Alara care cu o saptamina inainte de ziua ei a facut varsat de vint. Sunt zombie!
Noroc cu fb ca va mai vad pe unele dintre voi, macar pozele cu copilasi.
Pe linga toate astea , imi bat capul de ceva vreme si cu scoala Aylei, nu stiu daca din a5-a sa o mut la alta scoala si daca da UNDE ? Asta e marea dilema, care a inceput sa-mi dea mari dureri de cap.
Pupici!
Sper sa nu mai dispar inca vreo jumatate de an.

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

ADIO PUI MIC !
http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

ANDRUSHKA

Donator desprecopii.com
 Romania,
925 Mesaje
Am vorbit cu Gabi (desertrose) si sunt bine in linii mari si ea si bebe Armin, doar ca ea este fff obosita si asta indirect il afecteaza si pe pui. Cum el trebuie ferit de orice virus, infectie, etc, nici gand sa-l poata lasa cu altcineva ca ea sa se odihneasca sau sa faca ceva si ptr confortul ei. Spunea cineva pe subiectul de la generale ca ar exista un monitor de respiratie.. are cineva asa ceva? De asemenea,daca ati vrea sa-i recomandati un doctor pediatru mai 'dedicat" la care sa apeleze cu incredere scrieti-mi Mp ca sa va dau numarul ei. Hai sa ii ajutam si noi cu ceva sa iasa din impasul asta...

Mergi la inceput

membru veteran roxanaz

18695 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite roxanaz un Mesaj Privat  Reply with Quote
neata doamnelor
ce mai faceti?
Ghiulten, ce fac donsoarele???
Mergi la inceput

Cornelia

Donator TeodoraDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
4880 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Cornelia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Cornelia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am reusti si eu in sfarsit s aincarc cateva poze de la serbarea lui Vladimir de Craciun .

https://picasaweb.google.com/108247104423272680881/2012Decembrie?authkey=Gv1sRgCIu-7s_zruWM9gE#

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
Mergi la inceput
Pag. din 19 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com