FIV cu Dr. Dragos Albu 73

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Neatza fete albe

Ralu sa-ti ajute DD ca acesti 2 puiuti sa fie super lipiciosi si sa stea cu tine 9 luni .Eu in luna cu et am avut cm intarziat ,in urmatoarele 2 luni a venit normal iar luna asta vad ca mi-a facut figuri si a intarziat cam 4 zile deci nu trebuie sa-ti faci griji ca o sa vina si uratii .


Pup toate fetele si va doresc un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

Fetelor va doresc celor care vereti sa transferati embrioni sa fie lipiciosi, celor care deja ii aveti va doresc sa fie sanatosi si sa-i duceti cu bine pana la noua luni.
Eu vin cu o veste minunata o sa avem o fetita cel putin aasa s-a vazut la eco de la 13 saptamani.
Va pup si va doresc mult succes!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

felicitari mary... sarcina usoara si sa fie bebitza sanatoasa si cuminte la mami in burtica!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

Multumesc Annika sa-ti dea DD si tie un bebe cat mai curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Buna seara fetelor

Mi-am facut si eu programare pe 06.02.2013 la dr. Albu, acum astept sa vad care e parerea lui. am o intrebare pt Papanicolau si analize de secretie tb sa fac programare?
Si cardul acela cu reducere il dau pe loc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

salutare fete albe
dellya cand am facut eu cardul (acum 2 ani) nu l-am luat pe loc, nu stiu cum e acum. Pt analize nu iti trebuie programare, te duci dimineata si iti recolteaza asistentele, da un tel la receptie oricum inainte sa nu se fi schimbat ceva. eu stiam ca pe la 7.30 ma duceam.
mary felicitari pt fetita !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

Cardul de fidelitate nu mai este un card fizic (nu-ti mai dau bucatiaca aia de plastic) de mai mult de 1 an. Completezi un formular si astfel figurezi in baza lor de date ca avand dreptul la reducerea de 6%. Mi se pare ca nu intra in vigoare imediat, ci dupa cateva zile - la mine asa a fost.

Hugs, ladies . Va citesc din umbra caci nu am niciun fel de noutati (si, probabil, nici nu voi avea pentru ceva vreme de acum incolo).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

va multumesc si eu pt informatiile despre card/reducere. o sa intreb la urmatoarea vizita la medlife..daca inca functioneaza treaba asta, mi se pare urat din partea lor ca nu m-au intrebat niciodata daca vreau card/sa completez un formular, dar nu ma mira la cum se deruleaza discutiile cu receptionistele, aproape de fiecare data....
un weekend frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

cumintzica formularul pentru card nu se completeaza la receptie la MMF (probabil de aceea nu te-a intrebat nimeni despre asta), ci la receptia clinicii - imediat in stanga scarilor pe care le cobori spre cabinetul de recoltare, adica acolo de unde se ridica de obicei rezultatele analizelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

multumesc elbereth
dar tot mi se parea de bun simt ca receptionerele de la mmf sa ma intrebe sau sa ma indrume (atunci cand imi incasau banii ) catre completarea unui formular, oriunde s-ar fi facut acest lucru. dar, ma rog, asta sa fie cea mai mare durere a mea ...

Mergi la inceput