FIV cu Dr. Dragos Albu 73

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

formularul era inainte si pe site. eu l-am descarcat de acolo si m-am dus cu el gata completat. i-am facut mai tarziu si sotului, la cat a trebuit sa se tot analizeze si el a fost util.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

multumesc qiao, am gasit formularul pe site, data viitoare o sa ma duc cu el completat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

Crystyne - Multumesc!
Mary -sarcina usoara cu fetita cu fundite !
Cumintzica - poti sa duci formularul deja completat sau poti sa-l trimiti pe fax. Poate nu pare mare reducerea de 6% dar e considerabila cand ai de facut toate analizele si restul. In mazim o saptamana vei primi un cod si vei figura la ei in calculator. Nu trebuie sa-i mai anunti ca ai card de reducere la ei caci te vor vedea in sistem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

buna fetelor,
nu am mai scris nimic momentan, dar am tot citit ce a-ti mai scris. am inceput serviciul si sunt destul de ocupata.
marystrumf12: felicitari pt bebelusa, si eu mai am un pic (pe 28.01) si fac ecografia de 9 saptamani care de fapt cred ca atunci vor fi chiar 10 saptamani. la cate sapt se poate afla ce este fetita sau baietel?

tuturor burticilor pupici iar celor care urmeaza sa inceapa tratamentul pt bebe mult succes si incredere maxima.

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Andra, eu la ecografia de 13 saptamani (morfologia de trim.1) am aflat ca e fetita, si asa a si ramas. Din cate am auzit, e destul de posibil sa nu fie clar asa devreme, se poate gresi, dar la mine a fost destul de categorica dr. la eco. Succes la eco
Pup toate fetele.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

liza: multumesc frumos de raspuns. sa treaca cat mai repede timpul sa iti ti bebelusa in brate. te pup si pe tine si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Neatza fete albe ,sa aveti o saptamana frumoasa si usoara

La sume mari si la cate analize facem noi conteaza daca ne fac reducere si 1% ...si sa nu uitati sa le aduceti voi aminte cele care nu aveti cardul (plasticul) ca fetele mai ales cele de la MMF mai "uita" my husband a patit-o ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marystrumf12 spune:

andra, ralulax, va multumesc mult. Si la mine tot la ecografia de 13 saptamani cand am facut si bitestul care mi-a esit ok s-a vazut ca este fetita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Neata, fetele mele dragi!
Eu va citesc din umbra zilnic, nu zic nimic pentru ca nu am noutati, nici nu voi avea prea curand vorba lui elbereth pe care o pup dulce... de la tatal meu pa care l-am pierdut in noiembrie din cauza cancerului, trec acum la mama mea careia i-a fost descoperita o tumora borderline pe ovar, va trebui sa faca histerectomie totala si sa ne rugam ca aici se termina tot. Nu prea mai pot sa lupt, de un an de zile trec prin momente grele, cumplite, de la niste rezultate care iti taie respiratia pana la lipsa de bani...
Nu vreau sa va amarasc, asta e povestea vietii mele in ultimul an! De aceea sunt distanta si nu spun nimic, doar va citesc cu mare atentie zilnic!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

RLK,D.zeu sa te intareasca!
fetele ''albe''

Mergi la inceput