Zmeura de aur - 2012

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

zmeura mea merge la Deceneus, pentru ca mesajele lui ma deprima ingrozitor si pentru ca inca nu m-am lamurit daca-i om sau inteligenta artificiala (pre-programata).

Tinand cont ca simtul tactil nu l-a putut utiliza prin internet, ma intreb care din celelalte 4 simturi i-a provocat deprimarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

zmeura mea merge la Deceneus, pentru ca mesajele lui ma deprima ingrozitor si pentru ca inca nu m-am lamurit daca-i om sau inteligenta artificiala (pre-programata).

Tinand cont ca simtul tactil nu l-a putut utiliza prin internet, ma intreb care din celelalte 4 simturi i-a provocat deprimarea.

Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )



Poate mirosul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu zic ca e gustul.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Eu vreau sa dau o zmeurica pentru evolutia fulminanta, plina de 'perle de intelepciune' userului Maria_1, chiar daca nu mai este printre noi pt a se bucura de nominalizare .


O zmeura strapezita de iritare acord tuturor domnitzelor care au uitat rapid ce au invatat la scoala si ucid cu spor gramatica in general si vocalele din cuvinte in special. Fetele, mai puneti mana pe o carte de limba romana, nu numai pe taste pt a ajunge la messenger si facebook.




'Cos what I feel is the only truth for me





Cred ca am descoperit postul cu cele mai multe "like"uri. Il propun, deci, la Oscar



Oscaru-i adjudecat deja uite-aici like-uri:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=176258&REPLY_ID=7632522

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Robotii nu au nici miros si nici gust!
Este altceva, probabil ceva electromagnetic, ce actioneaza si provoaca bruiaj/dezordine in sistemul nervos, sau in cel al convingerilor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

zmeura mea merge la Deceneus, pentru ca mesajele lui ma deprima ingrozitor si pentru ca inca nu m-am lamurit daca-i om sau inteligenta artificiala (pre-programata).

Tinand cont ca simtul tactil nu l-a putut utiliza prin internet, ma intreb care din celelalte 4 simturi i-a provocat deprimarea.



Deceneus, ironicule, simtul ala se cheama bun simt. common sense, cum zic vecinii nostri de peste garla.

Si stai linistit cu tactilul, nu l-as utiliza pe tine chiar de internetul ar permite-o. Mie imi plac barbatii cu mult creier, nu de alta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

zmeura mea merge la Deceneus, pentru ca mesajele lui ma deprima ingrozitor si pentru ca inca nu m-am lamurit daca-i om sau inteligenta artificiala (pre-programata).

Tinand cont ca simtul tactil nu l-a putut utiliza prin internet, ma intreb care din celelalte 4 simturi i-a provocat deprimarea.



Deceneus, ironicule, simtul ala se cheama bun simt. common sense, cum zic vecinii nostri de peste garla.

Si stai linistit cu tactilul, nu l-as utiliza pe tine chiar de internetul ar permite-o. Mie imi plac barbatii cu mult creier, nu de alta.

Ok! Common sense difera de la o comunitate la alta.
Valorile lumii orientale nu sunt identice cu ale lumii occidentale si chiar in Romania sunt opinii diferite cu privire la "pragmatism", la ce inseamna sa fi cu "picioarele pe pamant" sau "rupt de realitate".

De regula cand vezi pe unul mai "slab cu duhul" iti creste inima de bucurie ca nu esti ca el, si ca esti pe o treapta de intelegere mai inalta, deci asta nu ar trebui sa fie motiv de depresie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

O, Doamne, Deceneus, ti-ai luat Zmeura, multumeste frumos si da-te la o parte, lasa si pe altii ca topicul asta nu e despre tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_b spune:

Eu as da o zmeura pentru cea mai obsesiva persoana de pe DC, care desi ii displace profund Romania continua sa se autopersecute vizitand iar si iar un forum romanesc. Eu i-as recomanda se se "libereze" ,si pe noi, si pe ea.
Iar as da o zmeura pentru cea care, desi plina de intentii bune, are cele mai lungi,incalcite, necitibile mesaje,pe care eu le sar de fiacare data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Gata am incheiat! Si am ocupat doar o pagina.

Mergi la inceput