Zmeura de aur - 2012

Zmeura de aur - 2012 | Autor: Laura25

Link direct la acest mesaj

Conform traditiei, sunt din nou 'catza' care deschide gala zmeuricilor. Va rog, ca in fiecare an, sa incercam sa nu ne certam, si sa fie un subiect unde sa incercam, cu umor, sa nominalizam userii care ni s-au parut ca au mai calcat in strachini in ultimul an.

Sa curga nominalizarile!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Pentru zmeurica se nominalizeaza useri sau postari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

useri, postari, evolutia de-a lungul anului, un moment anume cand cineva s-a remarcat intr-un mod nu tocmai placut. Chiar ar fi interesant daca ar putea afla Admin din baza de date postarea cu cele mai multe voturi negative.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

cate o zmeura ptr fiecare zaharul si frisca se comanda separat


pe aia din aur au bagat-o la export, probabil al rusi.

edit, zmeura asta e proaspata, cumparata astazi dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

cum zmeura e scumpa rau la vremea asta, ma gandeam sa nominalizez la o zmeura congelata pe urmatorii useri pentru intoleranta in dialog:
Tilia, corinadana si allinta. Sper sa nu vi se implineasca cosmarul de a fi special in nici un fel!

tare as fi vrut sa nu fiu prima care nominalizeaza, dar cum aici e inca dimineata, ceaiul are cam multa lamaie, why not!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Conform traditiei, sunt din nou 'catza' care deschide gala zmeuricilor. Va rog, ca in fiecare an, sa incercam sa nu ne certam, si sa fie un subiect unde sa incercam, cu umor, sa nominalizam userii care ni s-au parut ca au mai calcat in strachini in ultimul an.

Sa curga nominalizarile!




'Cos what I feel is the only truth for me


Nu esti "catza" .
Bagi cite un fitil, si asta e diferit.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

deja ma plictisiti cu atata auto-victimizare.
cate o zmeurica pt : maru, chuny si ana stroe.
cele mai certarete si agresive verbal membre ale DC.
eu, personal, am lucruri mai importante de facut, decat sa ma iau la hartza cu unu si cu altu in virtual. voi nu obositi niciodata. in permanenta gasiti cate un motiv de hartza si hartzuire.






allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui allinta

deja ma plictisiti cu atata auto-victimizare.
cate o zmeurica pt : maru, chuny si ana stroe.
cele mai certarete si agresive verbal membre ale DC.
eu, personal, am lucruri mai importante de facut, decat sa ma iau la hartza cu unu si cu altu in virtual. voi nu obositi niciodata. in permanenta gasiti cate un motiv de hartza si hartzuire.






allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.


lol allinta, n-am mai ras atat de mult!
te rog, uita-te si spune cate postari am eu in ultimile luni pe forum, si cate iti sunt adresate tie, ori sunt pe ton de harta. Apoi compara cu ale tale, si vino inapoi si da-mi inca o zmeura daca te depasesc!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Pe mine anul asta o singura persoana m-a dezamagit, dar pentru ca a facut-o in privat, n-o sa-i dau numele ...

In public insa o s-o nominalizez pe mianna, nu pentru ca nu ma place pe mine, cI pentru ca nu a gasit inca modalitatea de a dialoga, in general, in mod placut cu ceilalti. Chiar daca tot ce spune in general este adevarat, este o arta in a spune cuiva ca a gresit, fara a-l face pe interlocutor sa se simta prost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Citat:
citat din mesajul lui allinta

deja ma plictisiti cu atata auto-victimizare.
cate o zmeurica pt : maru, chuny si ana stroe.
cele mai certarete si agresive verbal membre ale DC.
eu, personal, am lucruri mai importante de facut, decat sa ma iau la hartza cu unu si cu altu in virtual. voi nu obositi niciodata. in permanenta gasiti cate un motiv de hartza si hartzuire.






allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.


Hai sa le dam totusi si sa le aratam ca nu suntem ranchiunoase!

Allinta

Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu vreau sa dau o zmeurica pentru evolutia fulminanta, plina de 'perle de intelepciune' userului Maria_1, chiar daca nu mai este printre noi pt a se bucura de nominalizare .


O zmeura strapezita de iritare acord tuturor domnitzelor care au uitat rapid ce au invatat la scoala si ucid cu spor gramatica in general si vocalele din cuvinte in special. Fetele, mai puneti mana pe o carte de limba romana, nu numai pe taste pt a ajunge la messenger si facebook.


Mergi la inceput