INSEMINARE 95 - Felicitari MariaBcf, Alice12

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Pai, Ana si ce faci? Iti da declansare, ti-a zis sa te protejezi... sau ce? Vei ovula cu toti foliculii astia? Cu toti cei 16?

Sarbatori fericite!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor va doresc un Craciun Fericit si multa sanatate , sa vi se implineasca toate dorintele .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

anairisanna, de aia am spus si eu ca te pregatesti de fiv z8 (gandidu-ma ca urmeaza in cateva zile-o saptamana) si am incercat sa te incurajez....am aceeasi nelamurire ca si gaby si maria...dar doctorul ce ti-a spus sa faci, e normal asa, ce trebuie sa faci?

---------------------------------------------
32 ani, nici o sarcina in 2 ani, endometrioza, laparoscopie in oct 2012 pt clipsarea unei trompe (hidrosalpinx)
dar in 2013 voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

la fel si tie, maria

craciun fericit fetelor! sa va aduca mosu' tot ce va doriti!

---------------------------------------------
32 ani, nici o sarcina in 2 ani, endometrioza, laparoscopie in oct 2012 pt clipsarea unei trompe (hidrosalpinx)
dar in 2013 voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Buna ziua lui Ajun fetelor!

Sa aveti cu toate cele mai linistite si frumoase sarbatori de iarna si anul urmator sa va tineti toate pruncii in brate sau burtici!
Va sarut cu mult drag pe toate!

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Craciun fericit fetelor si plin de speranta! Va imbratisez pe toate

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430
http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Craciun fericit, viitoare mamici!
Bucurati-va de mini-vacanta ca sa aduca Mos Craciun pe rit vechi numai teste positive. Urmatorul Craciun sa va gaseasca cu un ghemotoc de bb in brate.

cu 33+ .... luna a 8-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Maria, Betty cum va simtiti? Greturi? Somnolenta?

Maria te rog schimba semnatura. Sa vedem si noi cate saptamani ai. Nu uita sa faci analiza asta http://www.synevo.ro/anti-fxa-activitate-reziduala-factor-xa/ sa vezi daca doza de Clexane e suficient. Eu am inceput cu Aspenter+Clexane 0,2; am continuat cu Cleaxne 0.4, si am ajuns la Clexane 0.6. posibil sa ajung si la 0.8. Macar sa fie bb bine.

cu 33+ .... luna a 8-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Dancutza greturi nu am INCA , dar somnolenta am . Am sa schimb semnatura vinerea viitoare cand ma duc la eco. Azi am 5 saptamani si 4 zile. Analiza AntiFXA mi-a spus sa o fac la 1 de Clexane .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Scuze : la 1 luna de cand fac Clexane. Fac Hemoleucograma sa vad cum sunt trombocitele la 1 saptamana. Si in 4 ian fac iarasi D-Dimeri( la o saptamana de Clexane era 0,22 si trombocitele 213.000)

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput