Fiv la Sibiu (41)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

fetelor,citesc tot mereu acest topic,ma bucur de reusita fiecarei fete,ma intristez de nereusitele celorlalte...

vreau sa prezint in schimb o situatie reala,fericita,a unei prietene de suflet,poveste care sigur va ajuta foarte multe pe fetele care aleg cu sufletul trist ...donatorul....

...din alegerea donatorului(cu caracteristici asemanatoare sotului ei)s-a nascut un baietel superb ,iubaret,istet,un copil extraordinar......e atat de frumos,pare pictat....nu exagerez cu nimic ,are deja 4 ani......deci donatorul e o solutie disperata,dar nu chiar bau bau,se pastreaza confidentialitatea,iar acest copil e al vostru,creste in burtica ta ,e imposibil sa nu-l iubesti cu tot sufletul,mai ales ca e de multe ori asteptat cate 5-10 ani....

bafta si optimism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns your_dora spune:

Felicitari marie! Eu zic sa nu stai cu dureri, stiu sigur ca e viie NoSpa si eu iau cand am orice durere. Multumesc pt felicitari! O seara placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

Marie, felicitari!!! Esti graviduta! Neaparat sa mergi la un nou beta poimaine, sa vezi daca se dubleaza. Ce progesteron pui? Daca nu pui Lutinus, pune acum sa incerci sa opresti sangerarile. Daca Lutinus ai pus pana acum, mareste doza. Si odihna multa.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, urmeaza FIV2 tot la Polisano

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Felicitari Marie!Stai mai mult in patut cat ai sangerarile si mareste doza de progesteron,cum a scris si Carla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clausimo9 spune:



Multumesc, Dora! Sper sa fie bine, eu am 36 ani...

Citat:
citat din mesajul lui your_dora

Clausimo, noi am fost la dr Ispasoiu de la inceput. Am 27 de ani. Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clausimo9 spune:

Marie, felicitari! Am ochii plini de lacrimi (de fericire, evident), ma bucur din toata inima pentru fetele care reusesc si ma rog la Dumnezeu sa ne ajute si pe noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

felicitari marie .

nu sta asa cu dureri , ia un nospa si mergi la doctor sa vezi ce spune . si repeta testul . sa vedem cum se dubleza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marie_83 spune:

Carla sun cu gandul la tine,bebei lipiciosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marie_83 spune:

Beta 2 143,5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clausimo9 spune:

Marie, felicitari!

Mergi la inceput