Fiv la Sibiu (41)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

scriu cate putin in mesaj sa pot ajunge si eu la 10, sa nu mai fiu moderata
imi puteti spune cam cate drumuri trebuie sa fac de cand incep stimularea pana la transfer?
sa am idee cum imi trebuiesc zilele libere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

eu cred ca cel putin de 4 monitorizari eco ai nevoie de cand incepi injectiile de stimulare
cand incepi?
cu ce faci? menopur sau puregon ? de cat?
bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

nu stiam ca dupa 10 puncte nu mai esti moderata, eu am 6 puncte... :(
eu mi-am notat undeva: de la prima injectie de stimulare pana la injectia cu Pregnyl (intr-adevar facusem doar IA, dar si la FIV e la fel cu monitorizarea) am facut 4 monitorizari, respectiv 5
o zi reusita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

josephinedxc nu stiu cu ce fac stimularea. dr a pomenit de puregon, dar nu stiu nimic sigur pana vine cm si sun sa aflu schema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

sal Ancuta
corect, toate la timpul lor si vei afla si de trat stimulare :)
eu asa sper ca vreo 5 vizite sa iti fie suficiente daca e vb de concediu/ zile libere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

buna dimineata,
stie cineva ceva in legatura ALOCAREA FONDURILOR prin subprogramul de stat pentru dosarele aprobate? noi il avem depus din nov 2012 si inca nici un raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

LA MULTI ANI de 8 martie!
sa avem o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismoni spune:

ancuta_n eu am fost (daca imi aduc bine aminte) de 4 ori inainte de punctie, din doua in doua zile aprox, am inceput vineri, apoi luni, miercuri #351;i iarasi vineri, duminica a fost punctia si ET miercuri
multa bafta
maternitatea POLISANO am inteles ca se deschide doar din aprilie, esti sigura ca era func#355;ionala din februarie sau doar ambulatoriul si laboratorul le-au mutat in sediul nou?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

buna fetelor
ati mai auzit ceva noutati in legatura ALOCAREA FONDURILOR prin subprogramul ? mai este cineva in aceiasi astepare ?? noi avem depus dosarul din nov 2012, aprobat, dar banii nu sunt alocati inca ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

in legatura cu deschidrea maternitatii polisano, la fel am inteles si eu , ca nu este inaugurata inca ....urmand ASAP :)

Mergi la inceput