M-am hotarat.............adoptie(85)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

si eu am intrat deja a mia oara astazi sa vedem ce ne spui , valentina . ei banuiesc , dar nu spun tareeeeee......



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black

Monique77

la multi ani!!![cheeers]
fie ca anul pe care il incepi azi sa fie unul dupa cum iti doresti!!!
mult noroc cu demersurile pt adoptie!!!!


Sarbatori fericite alaturi de cei dragi va urez la toate si fie ca visul vostru sa devina realitate in anul care vine!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
fluturashul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!




kmy!!! multumesc mult!
sarbatori fericite tuturor!
va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iridessa spune:

Petrecere frumoasa de Revelion, vacanta linistita (daca aveti )si sa ne auzim cu bine anul viitor! Aveti grija de voi (si de micuti, cele care ii aveti deja ), odihniti-va si asteptati noul an cu incredere!

Tuturor, un An Nou Fericit, cu sanatate, alaturi de cei dragi, cu drum scurt catre copilasul dorit!

Anul 2013 sa aduca un copilas pentru fiecare familie si o familie pentru fiecare copilas!

Cu mult drag,
Iridessa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Valentina,
si eu banuiesc!
bravo!
sa fiti fericiti!

sarbatori frumoase si calde tuturor!
un an nou plin de vesti bune! si de bebei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SakiMir spune:

Petrecere frumoasa si La Multi Ani!Sa aveti parte de multa iubire si un ocean de fericire.Toate visele sa vi se implineasca,mult noroc si ingerii sa va iubeasca!Iubirea,frumosul,recunostinta si frumusetea sa fie in inima si in gandurile tale iar alaturi de cei dragi tie sa simti implinirea,pacea si fericirea in viata ta.

LA MULTI ANI !

Cu drag,Sakimir&familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Fetelor, scuze, dar nu am avut timp sa scriu.
Am pus povestea in mail. Va pup si va doresc Un An Nou fericit si plin de impliniri.
Sa ne ajute Dzeu la toate sa ne vedem visul implinit.
La multi ani!
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

La multi ani !Un 2013 cu noroc pentru toata lumea !





PS:Mai spuneti-mi si mie inca o data id si parola de la mail-ul nostru comun , ca vad ca DC a facut curat automat prin mesajele private si nu le mai am .Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

La multi ani si un an nou cu impliniri , multi copii adoptabili care sa ajunga la casele voastre, pt.fetele de aici care inca nu si-au indeplinit visul.
Pt.restul mamicilor un an bun alaturi de printii / printesele vostri si alaturi de fam.voastre.Sa fia asa cum vi-l doriti.
La multi ani!
Va multumesc ca existati si ca voi cu mesajele voastre ,sfaturile,informatiile si ideeile tineti activ acest forum care pe mine m-a ajutat mult.Fara voi cu siguranta as fi mult mai saraca .


Mihaela



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

La Multi Ani si un an care sa ne indeplineasca tuturor dorintele! Va pup pe toate si va multumesc ca ati existat si pt. ca reusita mea s-a datorat si voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Un Nou An mult mai bun! Impliniri, fericire si sanatate va doresc!
La multi ani!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput