M-am hotarat.............adoptie(85)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiliGuran spune:


Dragele mele mamici si viitore mamici ,sa dea bunul D-zeu ca 2013 sa fie de bun augur pentru toate ,mamicile sa va cresteti copiii in liniste si pace ,iar voi viitoare mamici sa va impliniti visul cat mai repede ,nu disperati numai de acolo unde l-am luat eu pe puiutul meu se preconiza sa apara 100 copii adoptabili de un anisor in acest an.
Doamne ajuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

la multi ani !

anul acesta sa fie unul de vis impreuna cu copiii nostri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosica spune:

La multi ani 2013, sa ne ajute Bunul Dumnezeu sa ne strangem micutii in brate cat mai curand! Va pup dragele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erica33 spune:

la multi tuturor...mamicilor,viitoarelor mamici,taticilor....va citesc de 3 ani de cind am pasit prima oara pe poarta dgaspc,sau chiar dinainte...am fost alaturi de voi si ati fost alaturi de mine.
Povetea fam noastre este deosebita<ca multe altele>...trecimd peste indiferenta as.sociali,peste informatiile confuze,derutante,aminari nejustificate ...avem un baietel superb de 3 ani...un copilas care ne umple viata,care imi zice ca ma iubeste de la cer la pamint...care mi-a declarat ca nu poate fara mine pt ca sunt cea mai buna prietena a lui,ca tati cu el sunt super eroi...un copil care.m-a facut sa uit cum era viata noastra inainte. VA doresc un an nou ,plin de fericire,sa va fie asteptarea scurta si usoara...
Eu nici ,nu mai stiu cum a trecut acel an in care asteptam...dar am tinut un fel de jurnal...al asteptarii ,pe care sper sa-l citeasca si fiul nostru...sa stie ca l-am iubit inainte sa-l cunoastem,ca ma intrebam deseori ,daca il tine cineva in brate ,cind tuna afara...ca l-am asteptat ,cum asteapta parintii nasterea unui copil...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

La multi ani tuturor! Sa va aduca anul 2013 cate un copilas in casa voastra, sa fie al vostru si sa va bucurati de el pana la adanci batraneti.
Iar cei care aveti deja copii sa fiti toti sanatosi si sa va bucurati impreuna pana la batranete.
Va pupam si va imbratisam cu mult drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

fetelor briantis , erato , carmencat , marumiha , valentina , liliguran , arthosica , erica multumim pentru urarile voastre .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

La multi ani! s-aveti un an mai bun in care sa va impliniti toate visele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

La Multi Ani, mamici si viitoare mamici, sper ca anul 2013 sa fie mult mai bun decat 2012.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_mohi spune:

Buna dimineata,

Un sincer,,La multi ani 2013 !!!'' pentru toate actualele si viitoarele mamici ce scriu si ne impartasesc din experienta lor pe acest forum.
Va citesc de ceva timp ,zilnic,sunteti minunate,alaturi de voi asteptam si noi plini de speranta ca noul an sa indeplineasca marea dorinta a
tuturor un copil sanatos in fiecare familie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Va doresc un an mai bun tuturor!

Mergi la inceput