M-am hotarat.............adoptie(85)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_gh spune:

Buna fetelor,
Am intrat sa va spu un calduros La multi ani! sarbatori fericite si la anu sa tinem fiecare cate un copil dorit in brate iar cei care il au sa aiba parte de el si sa se bucure de el.
Fetelor, eu sunt in plina atestare, in ianuarie am o noua intalnire.
in februarie pe la sfarsit ar trebui sa am atestatul. atuci se implinesc cele 120 de zile regulamentare.
Simt ca timpul sta in loc, dar citind povestile voastre nu am niciun drept sa ma plang, sunt la prima atestare, nu am avut sarcini pierdute, doua FIV uri ratate. Sper ca Dumnezeu sa nu ma incerce asa de tare.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loriana74 spune:

Dragele mele ,
Vreu sa va urez din tot sufletul un sfarsit de an linistit si un An Nou bun ! Sa ne ajute Dumnezeu sa ne strangem toate puiutii in brate , sa-i aducem in casele in care sunt asteptati cu dragoste !
Noi nu stim cand o vom avea acasa pe maslinuta ,sper ca in ianuarie sa mearga dosarul la tribunal si sa fie totul in regula.Pitica este faina rau , vorbim cate in luna si-n stele , cere explicatii si argumenteaza de te lasa fara replica .Recunoastem sa suntem un pic speriati de ce va urma dar ne-am dat seama ca ...ni se face dor de ea atunci cand nu o vedem .Si asta ne linisteste , daca sufletele noastre tanjesc dupa ea , va fi bine .
Va imbratisez pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Dragutelor intradevar o poveste la care acum rad cand i-mi amintesc, dar nu vreau sa va spun ca atunci eram NEAGRA de suparare,aveam 45,800g i-mi era frica sa ma uit in oglinda, imaginativa o femeie la 1.70 cu o osatura subtire, eram numai buna pentru facultatea de medicina sa invete studenti oasele corpului uman, scuipam ca o pisica si ma zburleam( ati vazut cand calci o pisica care se zburleste cand o calci pe coada)asa eram eu, nici acum nu pot sa spun ca ii iubesc, dar am intalnit si oameni cu suflet in sistem.

Va doresc un an care sa va calauzeasca pasi pe un drum lin si fara hopuri.Chiar daca mai sunt hopuri sa le sariti usor si sa mergeti mai departe, fiindca fiecare planta isi are umbra ei. Iar la anul sa ne intalmin tot de Craciun cu povesti frumoase.

La multi ani


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

valentina ce se intampla cu tine ? nu reusesc sa dau de tine nicaieri . nici pe facebook , nici aici . s-a intamplat ceva ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosica spune:

Buna dragele mele, Valentina este foarte bine, am vorbit ast#259;zi cu ea pe Facebook ;)..... pup si va doresc in an nou fericit plin de sanatate si bucurii,iar anul ce va venii sa ne implineasca visul de a devenii mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosica spune:

Gabriela si eu greu am reu#537;it sa vb cu ea, dar am reu#537;it pana la urma, este cam ocupat#259; ;) dar cu siguran#539;#259; va intra! Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Buna, fetelor!
Imi cer scuze k nu am intrat, dar am fost f ocupata si f obosita...sunt zombi, dar...e foarte bine.
Am facut ce ne-a dictat inima...cred k v-ati prins.
Doamne ajuta sa fie bine la toata lumea. Cand am timp o sa las un mesaj pe mailul comun. Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

valentina ma bucur ca esti bine . ma gandeam in toate felurile , dar de fapt asteptam confirmarea din partea ta .

intru pe mail sa vedem .

te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antibes1970 spune:

Buna fetelor si va urez la toate numai bine , un An Nou 2013 bun si sa aveti parte de tot ce va doriti ( stim noi ce ! )

Va citesc mereu insa nu intervin ...
Cred ca asa facem toate la inceput ...mai mult citim !
Vad ca lucrurile se misca greu tare in Ro , cu adoptiile !
Daca voi pe loc, saracele , asteptati un an , doi, noi cei de afara cred ca o sa iesim la pensie pana o sa ni se propuna vreun dosar!!!

Ce se intampla , aveti idee?
Nu sunt copii adoptabili ?
Nu este bunavointa ?

Va pup pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Valentina....asteptam povestea ta pe mailul comun......eu una nu mai pot de curiozitate!!!!!!

Mergi la inceput